Windows 10 21H2'den 2004 sürümüne dönmek mümkün mü?

393654

Kilopat
Makaleler
1
Performans sorunlarından dolayı 2004 sürümüne dönmek istiyorum. O sürümü kullandığım zamanlar %100 GPU kullanımı görebiliyordum. Şimdiyse imkansız. Güncelleme alsın almasın umurumda değil. Dosyalarımı kaybetmeden 2004 sürümüne dönmem mümkün mü?

Performans sorunlarından dolayı 2004 sürümüne dönmek istiyorum. O sürümü kullandığım zamanlar %100 GPU kullanımı görebiliyordum. Şimdiyse imkansız. Güncelleme alsın almasın umurumda değil. Dosyalarımı kaybetmeden 2004 sürümüne dönmem mümkün mü?

Dosyalarını yedekleyip 2004 sürümlü ISO ile baştan kurulum yapman gerekiyor.

Diskinizi yedekliyip iso ile kurabilirsiniz.

Yükseltme ile geçildiyse geri dön seçeneği seçilerek dönülebilir. Aksi takdirde dosyaları yedekleyip sıfırdan kurulum yapmak gerekir.

Diskinizi yedekliyip iso ile kurabilirsiniz.
Dosyalarını yedekleyip 2004 sürümlü ISO ile baştan kurulum yapman gerekiyor.
400-500GB'ı yedeklemem mümkün değil maalesef. Mecbur 21H2'de kalacağım o zaman.
Yükseltme ile geçildiyse geri dön seçeneği seçilerek dönülebilir. Aksi takdirde dosyaları yedekleyip sıfırdan kurulum yapmak gerekir.
Yükseltme ile geçtim ama geçeli 1yıl olmuştur. Geri dön seçeneği 10 günden sonra mümkün değil diye biliyorum.

Geri
Yukarı