Windows 10 2016 LTSB nasıldır?

Selamlar. W10 Home Single Language ister düz ister NTLite ile modifiye edilmiş olsun bir W7 akıcılığı alamadım, zaten hard disk var.
Peki bu sürüm nasıldır ve lisans almadan sağ altta çıkan etkinleştir yazısı ile kullanılabiliyor mu? Yani 21H2 gibi sağ alttaki uyarı mı çıkıyor ya da 8.1 gibi lisans pencereleri fışkırabiliyor mu?
Bir deneyeyim diyorum Core 2 Duo sistemde. Kullanımda büyük eksiklikleri var mıdır güncelleme desteği hangi tarihe kadardır? Şimdiden sağ olun.

• Bendeki SHA1 değeri: 031ed6acdc47b8f582c781b039f501d83997a1cf
  • Bu da MD5: e39ea2af41b3710682fe3bbdac35ec9a
hocam elinizde windows 10 ltsb 1607 iso dosyası hala bulunuyor mu ?

Selam. Windows 10 Home Single Language ister düz ister NTLite ile modifiye edilmiş olsun bir W7 akıcılığı alamadım, zaten hard disk var.
Peki bu sürüm nasıldır ve lisans almadan sağ altta çıkan etkinleştir yazısı ile kullanılabiliyor mu? Yani 21H2 gibi sağ alttaki uyarı mı çıkıyor ya da 8.1 gibi lisans pencereleri fışkırabiliyor mu?
Bir deneyeyim diyorum Core 2 Duo sistemde. Kullanımda büyük eksiklikleri var mıdır güncelleme desteği hangi tarihe kadardır? Şimdiden sağ olun.

• Bendeki SHA1 değeri: 031ed6AC/DC47B8F582C781B039F501D83997a1CF
  • Bu da MD5: E39EA2AF41B3710682FE3BbdAC35EC9A

LTSB ve LTSC sürümlerini Microsoft Enterprise sürümlerinden biri olarak kabul ettiğinden dolayı etkinleştirmemiz gerekiyor. Diğer türlü Windows'un Windows 7 ve daha eski sürümlerinde olduğu gibi sistem etkinleştirmenizi istiyor diye biliyorum.

Microsoft, Enterprise sürümleri için hâlâ Windows 7 ve öncesindeki gibi bir strateji izliyor diye biliyorum.
İngilizce sürüm ISO indirmişsiniz SHA-1 değerlerine göre ben size internetten bulduğum ve bu konuda topladığım Windows 10 LTSB/LTSC sürümlerinin Türkçe olan veya Türkçe dil paketi uygulanmış hallerinin ISO linklerini veya Torrent linklerinin bulunduğu siteleri bulup bir konuda konuda topladım.
ISO için link:
Lisans için link:
Not: Hiçbir şeyden dolayı sorumluluk almıyorum yani her şeyden siz sorumlusunuz.

Son düzenleme:
Selamlar. W10 Home Single Language ister düz ister NTLite ile modifiye edilmiş olsun bir W7 akıcılığı alamadım, zaten hard disk var.

• Bendeki SHA1 değeri: 031ed6acdc47b8f582c781b039f501d83997a1cf
  • Bu da MD5: e39ea2af41b3710682fe3bbdac35ec9a

Bal gibi bir işletim sistemi.

Sanırım benim de bu sistemi kullanmam lazım. Windows'un saçma sapan bozuk servisleri yüzünden sistemde aşırı bi ağırlık hissediyorum hiçbir şey akıcı değil. Custom isolarda bile durum aynı. Yabancı birisi benzer bir durumu 2016 ltsb yükleyerek çözmüş ancak ona da güncelleme yükleyince tekrar aynı duruma gelmiş.

Update ve defender gibi özellikleri NTlite ile kurmadan mı yoksa kurduktan sonra program kullanarak kapatmak mı daha sağlıklı olur?

Son düzenleme:
Bende kullansam süper olur o kadar akıcı ki bende 8.1 7'den bile akıcı fakat yok ne yaparsam yapayım bir türlü şu güzel laptopuma 10 kuramadım SSD var 8 GB RAM'i de var ama sırf işlemci sandy bridge diye sanırım Pentium diye kurup akıcı olmasına rağmen FPS düşük performansı yani.

Sanırım benim de bu sistemi kullanmam lazım. Windows'un saçma sapan bozuk servisleri yüzünden sistemde aşırı bi ağırlık hissediyorum hiçbir şey akıcı değil. Custom isolarda bile durum aynı. Yabancı birisi benzer bir durumu 2016 ltsb yükleyerek çözmüş ancak ona da güncelleme yükleyince tekrar aynı duruma gelmiş.

Update ve defender gibi özellikleri NTlite ile kurmadan mı yoksa kurduktan sonra program kullanarak kapatmak mı daha sağlıklı olur?
Windows 10 LTSB 2016'yı NTLite ile düzenleyin ve güncellemeleri devre dışı bırakın/kapatın.

Geri
Yukarı