Windows 10 2016 sürümü temiz olarak nereden bulunur?

Araca göz atacağım, şimdi ISO'yu indireceğim araç ile. Ayrıca Windows 7 ISO'su da varmış sanırım içerisinde. O da bir sonraki denemem olur :)

Microsoft'un kendisine mi aittir? Linkin içerisinde "Microsoft.com" geçiyor fakat yine de kararsız kaldım, fazla abartıyorum sanırım bu güvenilirlik işini 🤔

Evet. Bizzat Microsoft arşivlerinden çıkardım.
Şu anda iniyor hocam. Format atma bağımlılığım var, Windows kurulum ekranları çok hoşuma gidiyor. Bu gece format ile ödüllendiriyorum kendimi 🤌

@okinotfound Hocam ayrıca bir sorum daha olacak. Bunun içerisinde Home, Pro gibi sürümlerin hepsi dahil mi? Yani sürümü kurulumda mı seçeceğim?

Şu anda iniyor hocam. Format atma bağımlılığım var, Windows kurulum ekranları çok hoşuma gidiyor. Bu gece format ile ödüllendiriyorum kendimi 🤌

@okinotfound Hocam ayrıca bir sorum daha olacak. Bunun içerisinde Home, Pro gibi sürümlerin hepsi dahil mi? Yani sürümü kurulumda mı seçeceğim?
Home veya Pro seçebilirsiniz.

Kurulumu gerçekleştirdim. Hevesimi aldım, düşündüğüm kadar uzun sürmedi fakat. Eski diskimde bile akıcı çalışabiliyor aslında. Benim için bir alternatif olabilir. Ama güncel olmaması eksi yanı olur. Zaten kurma amacım keyfi bir sebeptendi. Muhtemelen birkaç güne silerim. Yardımcı olan, olmaya çalışan tüm hocalarıma teşekkürlerimi iletirim :)
1651713067947.png

Bu Windows sürümünde kurulumdaki yazılar vb. o kadar samimi geliyor ki bırakmayasım var şu işletim sistemini. Şimdikiler emir verir gibi biraz. Umarım yakın zamanda bu olaya da bir el atarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı