Windows 10 10.0.14393.0 sürümü nereden bulunur?

Dosya Ekleri

• IMG_20240118_134949.jpg
    IMG_20240118_134949.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de benim bunu sormamdaki amacım ONC'den Gezginler'de bulunan Windows 10'u kullanıyordum. Çok da iyiydi ama artık bir hata veriyor. Bu yüzden yüklenmiyor. Ben de Microsoft'un sitesinden indirdim ve PC çöp oldu. Bu yüzden araştırıyorum, sizce çözülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl anlayabilirim?
Bahsi geçen attığım sitedeki dosyalarda virüs varsa sorumluluk kabul etmem sonra konu açıp bana virüs attı diyorsunuz uğraş dur.

Bir de benim bunu sormamdaki amacım ONC'den Gezginler'de bulunan Windows 10'u kullanıyordum. Çok da iyiydi ama artık bir hata veriyor. Bu yüzden yüklenmiyor. Ben de Microsoft'un sitesinden indirdim ve PC çöp oldu. Bu yüzden araştırıyorum, sizce çözülür mü?
Microsoftun sitesinden indirmek zaten kötü benim Windows 10 ile ilgili tavsiyem 22H2 Recep Baltaşın paylaştığı imaj dosyasını indirmek.

TechBench by WZT (v4.1.1) buradan indirebilirsiniz! Microsoft'un onayladığı bir site konu kaynağı Redirecting
Bu site çalışmıyordu en son.

Bahsi geçen attığım sitedeki dosyalarda virüs varsa sorumluluk kabul etmem sonra konu açıp bana virüs attı diyorsunuz uğraş dur.

Microsoft'un sitesinden indirmek zaten kötü benim Windows 10 ile ilgili tavsiyem 22H2 Recep Baltaş'ın paylaştığı imaj dosyasını indirmek.

Bu site çalışmıyordu en son.

Elinizde link var mı?

Tamamdır, teşekkür ederim. Bir de bir teknik servisle konuştum, gelin kontrol edelim eğer çözümlerle hallolursa 300 TL'ye falan mal olur dedi. Sizce mantıklı mı?

Eğer teknik servise yaptıracaksanız neden bu konuyu açtınız öncelikle sorunun ne olduğuyla ilgili bir başlık açsaydın daha iyi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı