Windows 10 20H2 kurmaya değer mi?

Merhaba. 22H2 olan cihazıma 20H2 kurmayı planlıyorum çok hantallaştı 22H2 de Google da video izlerken bile işlemcim çok ısınıyor fanları dönüyor video izlerken Alt Tab attığımda kasıyor laptop neden böyle oluyor anlamadım ondan 20H2 geçersem çözülür mü güncelleme yükleyince böyle oluyor laptopa.
Laptop özellikleri:
İşlemci: i5 1135G7 11th gen.
Ekran kartı: MX330 2 GB GDDR5.
RAM: 8 GB DDR4 3200 MHz.
Depolama: 512 GB M.2 SSD.
Hocam 1709 düşünür müsünüz, bilmem ama çok stabil bir sürüm.

Linux da laptopum için olan uygulamalar Linux'un mağazasında yok hocam ve AtlasOS orijinal değil diye biliyorum ondan ısınamıyorum o tür Custom'lara.

Açık kaynak bir proje ve güvenlik yamaları gibi kritik yamalar yüklü geliyor.

KMS makineyi zombi yapıyor sakın bulaşma.

ReviOS daha başarılı ama güvenilirliği tartışılır.

ReviOS güzel bir sürüm. Ben de kullandım bir süre ama güvenlik yamalarını kapattığı için biraz sıkıntı olabilir. Bir de AtlasOS daha agresif performans konusunda yanlış bilmiyorsam.

Açık kaynak bir proje ve güvenlik yamaları gibi kritik yamalar yüklü geliyor.

ReviOS güzel bir sürüm. Ben de kullandım bir süre ama güvenlik yamalarını kapattığı için biraz sıkıntı olabilir. Bir de AtlasOS daha agresif performans konusunda yanlış bilmiyorsam.

Evet Linux güvenlik olarak Windows'tan daha iyi fakat oyuna girmeden önce laptopumun uygulamasından performans moduna almam gerekiyor bunun için o uygulamayı indirmem şart yoksa laptop 100 derecelere çıkabilir soğutamadığı için laptopu.

Çok stabilir, emin olabilirsiniz.

ISO atabilir misiniz rica etsem.

Geri
Yukarı