Windows 10 20H2 Lütfen Bekleyin yazısında kalıyor

Aynı sorun bende de oluştu. Güncellemeyi de kurmadı, başlattaki yazı da gitmiyor.

Sizde de düzeldi mi?

Bu sorunu yaşayacak ve bu başlığa bakacak kişiler için söylüyorum önce güncellemeyi yeniden başlattım sonra da lütfen bekleyiniz yazısı gidene dek (yaklaşık bir saat) bekledim ve en sonunda yeni bir güncelleme geldi. Adı ilk indirdiğim ile aynı değildi. Sanırım güncelleme ikiye bölündü bende beklemek gerekti, ikinci kısım gelip inince düzeldi.

Sizde de düzeldi mi?

Bu sorunu yaşayacak ve bu başlığa bakacak kişiler için söylüyorum önce güncellemeyi yeniden başlattım sonra da lütfen bekleyiniz yazısı gidene dek (yaklaşık bir saat) bekledim ve en sonunda yeni bir güncelleme geldi. Adı ilk indirdiğim ile aynı değildi. Sanırım güncelleme ikiye bölündü bende beklemek gerekti, ikinci kısım gelip inince düzeldi.
Güncellemeleri denetle dedim. 10-20 dk sonra baktığımda güncelsiniz yazısı geldi ve başlattaki seçenekler gitti.

Merhabalar ben de bu gece 21H1 güncellemesi yaptım, Sistem Hakkımda kısmında 21H1 gözüküyor ama bilgisayarı kapatmak istersem güncelleştir ve kapat seçeneği açık. Windows Update kısmında güncelsiniz yazısı göremiyorum, lütfen bekleyin yazısını görüyorum. Yani başlığı açan kişinin sorunlarını birebir 21H1de yaşıyorum. Ne yapmalıyım?
Aynı sorun bende oldu 21h1 güncelledim şuan lütfen bekleyin diyor nasi çözebilirim ?

Edit: sorunum çözülmüştür.

Son düzenleme:
Merhaba,

Dün gece 21H2 sürümünü kurduktan sonra burada yazanların aynısı harfiyen benim de başıma gelmeye başladı. Windows Update sayfasında lütfen bekleyiniz yazıyor ve öyle kalıyor. Başlat menüsünde "güncelleştir ve kapat", "güncelleştir ve yeniden başlat" seçenekleri görünüyor. Bilgisayar kapatılırken ya da yeniden başlatılırken uzun süre bekliyor. Sinir bozucu bir durum. Tam 1 yıl sonraki güncellemede hala aynı sorunların tekrar etmesi de garip.

Aynı sorun şu an bende de mevcut.

Geri
Yukarı