Çözüldü Windows 10 20H2 sonrası ayarlardaki görüntü piksel piksel oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Unaxpre

Kilopat
Makaleler
14
Yer
İstanbul
Bugün güncelleme işlemi yaptım 20H2 sürümüne ama ayarlardaki resim pixel pixel oldu, nasıl düzeltirim?

Ekran Görüntüsü (1)_LI.jpg

Çözüm
Normalde oradaki profil resmi burada bulunuyor.

C:\ProgramData\Microsoft\User Account Pictures

Yukarıdaki dizindeki klasörde 4 farklı çözünürlükte hesap resmi bulunuyor. Sizinki en düşük boyuta geçmiş gibi.

Bunu düzeltmek için ya farklı bir hesap resmi ya da yukarıda paylaştığım klasördeki en yüksek boyutlu resmi seçerseniz düzelir gibi.

Normalde ben sizin yerinize yukarıdaki işlemi uygulayıp bakardım ama şu anda deneme sürümü kullandığım için hesap resmini değiştiremiyorum.
Sizin söylediğiniz kısımdan resmi aldım.
Ayarlar > Hesaplar > Bilgileriniz kısmından başka bir resim yüklemeyi denediniz mi?
Sizin dediğiniz yere de resmi attım.
Sorunum çözüldü bu şekilde. Teşekkürler ikinize de. 👏 🙂

Yukarıdaki dizindeki klasörde 4 farklı çözünürlükte hesap resmi bulunuyor. Sizinki en düşük boyuta geçmiş gibi.

Bunu düzeltmek için ya farklı bir hesap resmi ya da yukarıda paylaştığım klasördeki en yüksek boyutlu resmi seçerseniz düzelir gibi.

Normalde ben sizin yerinize yukarıdaki işlemi uygulayıp bakardım ama şu anda deneme sürümü kullandığım için hesap resmini değiştiremiyorum.

Sizin söylediğiniz kısımdan resmi aldım.
Ayarlar > Hesaplar > Bilgileriniz kısmından başka bir resim yüklemeyi denediniz mi?
Sizin dediğiniz yere de resmi attım.
Sorunum çözüldü bu şekilde. Teşekkürler ikinize de. 👏 🙂

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı