Windows 10 21H1 güncelleme kaldırılmıyor

noXtenn

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10'a sonunda geçtim fakat şöyle bir problemim var, KB5004237 güncellemesinden sonra oyunlarda FPS düşüşü oldu bende kaldırmak istedim fakat böyle kalıyor.

1628789582661.png

Edit:

1628789711648.png

Şimdi de böyle oldu.

Kullanmış olduğunuz Windows 10 işletim sistemi orijinal midir? Microsoft'un sitesi hariç bir yerden indirildiyse güncellemenin indirilememesi veya kaldırılamaması gibi problemler oluşabilir. Windows 10'u nereden indirdiğinizi kontrol edin ve eğer başka bir yerden gelmişse Microsoft'un sitesinden indirip tekrar kurun.

Kullanmış olduğunuz Windows 10 işletim sistemi orijinal midir? Microsoft'un sitesi hariç bir yerden indirildiyse güncellemenin indirilememesi veya kaldırılamaması gibi problemler oluşabilir. Windows 10'u nereden indirdiğinizi kontrol edin ve eğer başka bir yerden gelmişse Microsoft'un sitesinden indirip tekrar kurun.

Orijinal olarak Windows'tan indirdim.

O zaman bilgisayarda önemli veriniz bulunmuyorsa tekrar format atıp sıfırdan kurmayı deneyin. Ayrıca USB bellek ile kurmadıysanız bir de böyle kurmayı deneyin. Technopat'ta nasıl Windows kurulur ile ilgili videolar vardı.

Windows 10'a sonunda geçtim fakat şöyle bir problemim var, KB5004237 güncellemesinden sonra oyunlarda FPS düşüşü oldu bende kaldırmak istedim fakat böyle kalıyor.

Eki Görüntüle 1135923

Edit:

Eki Görüntüle 1135927

Şimdi de böyle oldu.

Amacınız 21H1 kaldırmaksa gelişmiş başlangıç ayarlarından en son özellik ve kalite güncelleştirmesini kaldırmayı deneyin.

Ayarlar/Güncelleme ve Güvenlik/Kurtarma/Gelişmiş başlangıç ayarları/Başla

Amacınız 21H1 kaldırmaksa gelişmiş başlangıç ayarlarından en son özellik ve kalite güncelleştirmesini kaldırmayı deneyin.

Ayarlar/Güncelleme ve Güvenlik/Kurtarma/Gelişmiş başlangıç ayarları/Başla

Hayır hocam, ben KB5004327 güncellemesini kaldırmak istiyorum ama kalkmıyor, şimdi ise o güncellemenin verdiği ağırlığı fixlemek için arkadaşın dediği KB5005033 güncellemesini yüklüyorum.

Geri
Yukarı