Windows 10 21H1 nasıl?

Bende de kurulu. Az önce İngilizce diline çevirmek için format attım. Atmadan önceki kullanım deneyimlerim olumlu yönde. Stabil bir çekirdek yoktu, bu güncelleme çekirdeği iyileştirmiş tabiri caizse kaymak gibi olmuş, en azından ben kendi adıma öyle söyleyebilirim.

Yenilik derseniz neredeyse sıfır. Ama Sun Valley adlı 21H2 güncellemesi yakındır onu söyleyebilirim, yenilikler işte o zaman gelecek, kim bilir belki de tam olmuş diyeceğimiz bir sistem ile karşı karşıya olacağız.

Bende de kurulu. Az önce İngilizce diline çevirmek için format attım. Atmadan önceki kullanım deneyimlerim olumlu yönde. Stabil bir çekirdek yoktu, bu güncelleme çekirdeği iyileştirmiş tabiri caizse kaymak gibi olmuş, en azından ben kendi adıma öyle söyleyebilirim.

Yenilik derseniz neredeyse sıfır. Ama Sun Valley adlı 21H2 güncellemesi yakındır onu söyleyebilirim, yenilikler işte o zaman gelecek, kim bilir belki de tam olmuş diyeceğimiz bir sistem ile karşı karşıya olacağız.
21H2'de gelebilecek şeyler yayınlandı mı?

21H2'de gelebilecek şeyler yayınlandı mı?
Sanırım hayır. Bazı görüntüler sızdırıldı ama net olarak yayınlanmadı.
Windows daha 21H1 sürümünü RTM yapmadı, 21H2 sürümüne dair ön izleme sürümlerini dağıtmazlar, ilk önce 21H1 sürümünün RTM aşamasına geçmesi gerek.
İnsider programına girip, güncelleme ile yapılıyor. (En azından ben öyle biliyorum. Yanlışım var mı?)
Doğru biliyorsunuz. Beta Kanal seçtiğiniz takdirde 21H1 sürümü güncellemesi gelecektir.

Zaten var. 2-3 dakikanızı ayırıp Insider olduktan sonra ISO indirebilirsiniz.
1615629903444.png

Normal bir kullanıcı olarak 21H1 için hangisini seçmek daha sağlıklı olur?

Geri
Yukarı