Windows 10 21H2 Çıkmayabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Not: Edge 90 sürümde Realtek Audio driverı inince güncellemek için Edge'i yeniden başlatacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
24 Haziran'da resmi olarak geliştirici kanalında ISO dosyasını yayınlarlar mı sizce? Zaten ISO dosyası internette geziyor. Ancak ISO dosyasını yayınlamadan önce yapılacak büyük güncellemelerin yapılacağını düşünüyorum. Denetim masasını falan kaldırıp ISO yayınlarlar bence. Bakalım.

Yani denedim, evet hızı falan iyi ama yine de Google Chrome'u daha hızlı geldiği için seviyorum. RAM tüketimi de biraz fazla oluyor. O yüzden merak ettim.

Hocam daha 30dk önce kurdum, şu an ayarlarımı yapıyorum. Sonra tüm driverları yükleyeceğim sonra uygulamaları.

Ben 4 GB RAM ile 64 bit kurdum gayet iyi.

Windows 11 fazla hızlı geldi ve neredeyse 10 dan hiçbir farkı yok. 7 ile 8 arasında fark edilir bir fark var. 8 le 10 arasında da. Ancak 10 ile 11 arasında neredeyse hiçbir fark yok.

Yakın zamanda Windows Update'in bekleyen güncelleme listesinde "Windows 11" ifadesini görürsem şaşırmam, hatta kahkaha atarım. 😃

Şu anda Windows 11 Beta'yı indirmeli miyim? Yoksa resmi sürümü mü beklemeliyim?

Yakın zamanda Windows Update'in bekleyen güncelleme listesinde "Windows 11" ifadesini görürsem şaşırmam, hatta kahkaha atarım. 😃

Windows 11 çıkmadan önce.
Technopat üyeleri: Her türlü Windows 10 öneririm, Windows 10 en iyisidir.
Çıktıktan sonra.
Technopat üyeleri: Windows 10 ne ya? Taş devrinden kalma. Oldu olacak Vista kullan. En iyisi 11'dir.

Şu anda Windows 11 Beta'yı indirmeli miyim? Yoksa resmi sürümü mü beklemeliyim?
Kesinlikle resmi sürümü beklemelisin. Şu anki sızmış olan sürüm Dev bile değil. Ki zaten Windows 11 için planlanan ve arayüz yenileme projesinin önemli bir kısmını oluşturan Cherry Hill özellik deneyimi paketi bu sızmış olan yapıda yok. Muhtemelen ilk resmi yapıda bu özellik deneyimi paketi de olacaktır. Resmi çıkış ise Ekim 2021'de olacak gibi görünüyor. Vaktin varsa Ekim ayını beklemeni öneririm.

Kesinlikle resmi sürümü beklemelisin. Şu anki sızmış olan sürüm Dev bile değil. Ki zaten Windows 11 için planlanan ve arayüz yenileme projesinin önemli bir kısmını oluşturan Cherry Hill özellik deneyimi paketi bu sızmış olan yapıda yok. Muhtemelen ilk resmi yapıda bu özellik deneyimi paketi de olacaktır. Resmi çıkış ise Ekim 2021'de olacak gibi görünüyor. Vaktin varsa Ekim ayını beklemeni öneririm.
Teşekkürler. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı