Windows 10 21H2 deneyimleriniz

Windows 10 kullanmıyorum :D Size de (desteği bitmeseydi) Windows 7 öneriyorum. Bence en iyi Windows. Arayüzü çok güzel. Windows 10'unki çok hantal. Arayüzünü hiç beğenmiyorum. Kullanmıyorum zaten. Alabileceğim bir fiyatta da değil.
Bu yüzden hiç kullanmam galiba.

Windows 10'un bir sürümünü önerip önermediğimi soruyorsun. Dolayısıyla Windows 10'un bir sürümünü beğenip beğenmediğimi soruyorsun. Ben de diyorum ki Windows 10'u zaten sevmiyorum. :)
"Windows 10 21H2'yi beğendiniz mi?" konusunda niye Windows 7 öneriyorsunuz? :D

Bir de Defender kapatılmıyor hiçbir şekilde.

Ayrıca keşke FH4 açılsa.

@Jotariel @342746

Ben şahsen çok beğendim ama birkaç şikayetim var. :D

Yeni animasyonlara alışamadım. Bazen bug oluyor bu yüzden. Beyaz arka plan üzerinde beyaz yazı olabiliyor.

"Otomatik sürücü bulma" ayarını kapattığım halde ısrarla sürücü yükletmeye çalışıyor. Ancak otomatik sürücü yükleme kısmı bayağı iyileştirilmiş. Kontrol paneli de geliyor sürücünün yanında artık.

Onun dışında "Otomatik HDR" ayarını hiç deneme şansım olmadı. Onu da denemek istiyorum televizyona bağlayıp. :D Sizin deneyimleriniz neler?
Daha 21H1'i görmedim ben?

Deneyimlerimizi soruyor ?
O sürümü deneyimlemedim ki :D Ama deneyimlememe gerek yok. Yine de çok istiyorsan söyleyeyim(Windows 10 kullandığım zamanları):
2GB RAM. HDD. Deneyim berbat. Sağ tıklayınca menünün gelmesi için 10 saniye gibi bir süre beklemek zorundasın.
PC'yi de kapatamıyorsun.
Kasmasından.

O sürümü deneyimlemedim ki :D Ama deneyimlememe gerek yok. Yine de çok istiyorsan söyleyeyim(Windows 10 kullandığım zamanları):
2GB RAM. HDD. Deneyim berbat. Sağ tıklayınca menünün gelmesi için 10 saniye gibi bir süre beklemek zorundasın.
PC'yi de kapatamıyorsun.
Kasmasından.
Dostum bak anlamıyorsun zaten önerilen minimum 4 GB RAM ve SSD kullanılmasıdır, ayrıca 21H2 geliştirici kanalında olanlar için sürümdür. Kişisel kullanım için öngörülmez.

Dostum bak anlamıyorsun zaten önerilen minimum 4 GB RAM ve SSD kullanılmasıdır, ayrıca 21H2 geliştirici kanalında olanlar için sürümdür. Kişisel kullanım için öngörülmez.
Sence Linux'ta o kadar kasıyor mu? Hem arkaplanda Windows Update gibi hizmetler çalışıp duruyor mu?
Dostum, ben 4GB RAM ve SSD'de de Windows 10 kullandım. Sonuç neydi? Şöyle;
2GB/Boşta
@Jotariel bu dediğimde kızılacak bir şey yok. Sen Windows 10'u seviyorsan fikrine saygı duyuyorum ben sevmiyorum ama bunu izah etmeye çalışıyorum. Abartılacak ne var? Kızacak ne var?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı