Windows 10 21H2 güncellemesi yüklenmeli mi?

Hocam bu attığınız ile indirmeye başladım %8 oldu bile ancak diğerini hala durduramadım.

Tamam, gerek yok. İnmesini bekle ama hata alırsan verdiğim yazılımı kullanırsın.

Windows 10 Update asistan çok daha hızlı ve daha iyi. Windows Update yavaş indiriyor ve kuruyor.
Farkındayım, fakat güncellemeye başlamış bile. Bir dahakine öyle yapması daha iyi olurdu. Umarım aynı anda hem o asistan hem de Windows Update indirirken bir sıkıntı olmaz.

Windows 10 Update asistan çok daha hızlı ve daha iyi. Windows Update yavaş indiriyor ve kuruyor.

Windows güncellemelerini duraklat seçeneğini deneyebilirsin, şu an % kaç?

Hocam verdiğiniz yazılım ile de indirmeyi başlattım ikiide iniyor şu an ama problem olur mu?
Program ile 14 oldu bile şu an diğer güncelleştirmeyi durdumamın bir yolu var mı?

Hocam verdiğiniz yazılım ile de indirmeyi başlattım ikisi iniyor şu an ama problem olur mu?

Neden öyle bir şey yaptınız? Verdiğim yazılımdaki güncellemeyi iptal edin. O otomatik durduracaktır kendini. İkisi bir inerse Windows'a bir şeyler olabilir.

Durdurabilirsin aslında, Windows Update medic gibi hizmet yok mu? Bence gerek yok ama Windows Update indirmiştir birazını.

Windows Update böümünde güncel olduğu gözüküyor dün gece kapattım sanırım indirmişti sabah açtığımda da tamamladı güncellemeyi sağ olun.

Windows Update böümünde güncel olduğu gözüküyor dün gece kapattım sanırım indirmişti sabah açtığımda da tamamladı güncellemeyi sağ olun.

Windows'un arama yerine winver yazın ve ekran görüntüsü atın. Bakacağım.

Adsız.png

Buyurun hocam yolladım.

Şu an en güncel sürüm 19044.1708.

Microsoft Update Catalog kullanarak en son sürüme güncelleyin, gayet basit.

64 Bit kullanıyorsanız:

2022-05 cumulative Update for Windows 10 version 21H2 for X64-based systems (KB5015020)

Yazanı indirin.

32 Bit kullanıyorsanız:

2022-05 cumulative Update for Windows 10 version 21H2 for X86-based systems (KB5015020)

Yazanı indirin.

Geri
Yukarı