Windows 10 23H2 gelecek mi?

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Windows 10 için 23H2 güncellemesi gelecek mi? 22H2 son diye birkaç yerde gördüm ama emin olamadım. Sisteme bir format atma durumum var da duruma göre bekleyip temiz kurulum yapardım en azından.

Windows 10 için 23H2 güncellemesi gelecek mi? 22H2 son diye birkaç yerde gördüm ama emin olamadım. Sisteme bir format atma durumum var da duruma göre bekleyip temiz kurulum yapardım en azından.

Ben geleceğini düşünmüyorum, 14 Ekim 2025'te Windows desteğini kesecek, o zaman Windows 12 falan gelir. Windows 11 23H2 geliyor ama o yolda şu an ben kullanıyorum. Güzel günümüze uygun tasarlanmış hoş.

Windows 10 bence çok stabil, o kadar düzeltme vs aldı zaten bunu herkes söylüyor. Windows 11 1 yıl geçse'de üstünden stabil çalışmıyor bu da ileride düzelecektir Steam kullanıcılarının %50'si Windows 10 kullanıyormuş.

Sanmıyorum, Windows 12 sızdırıldı diye bir iddia vardı geçenlerde. Adamlar Windows 11'i tamamlamadan başka OS tasarlamaya başlıyorlar. Son güncelleme denilse bile birden 23H2 gelebilir.

Sanmıyorum, Windows 12 sızdırıldı diye bir iddia vardı geçenlerde. Adamlar Windows 11'i tamamlamadan başka OS tasarlamaya başlıyorlar. Son güncelleme denilse bile birden 23H2 gelebilir.

Çok'da zor olmasa gerek Microsoft için, sonuçta baştan yapmıyorlar yeni özellikler farklı tasarımlar getirip ad değişiyor sadece.

Windows 10 bence çok stabil, o kadar düzeltme vs aldı zaten bunu herkes söylüyor. Windows 11 1 yıl geçse'de üstünden stabil çalışmıyor bu da ileride düzelecektir Steam kullanıcılarının %50'si Windows 10 kullanıyormuş.

Windows 11 şuan yeni Ram yönetimiyle oyun performansı olarak daha stabil durumda. Tüm firmaların hem donanım tarafında hem de yazılım tarafında gelişimi de bu yönde olacaktır. İnsanlar genel olarak bir yanılgıya sahip, Windows 11'in sadece kozmatik olarak geliştiğini düşünüyor ve geçiş yapmıyorlar.

Microsoft çok köklü değişiklikler yapmasaydı Windows 11 adı altında zaten çıkartmayacaktı. Fakat onlar içinde beklemediği bir yöne gitti. Özellikle güvenlik altyapısında yaptıkları kernel değişiklikleri ilk sürümlerde zayıf kalan bilgisayarlarda başa bela oldu. Bu yüzden 11 projesini daha sessiz sakin götürmeyi tercih ettiler ama 23H2 ile beraber tamamen yükleneceklerdir.

Windows 11 şu an yeni RAM yönetimiyle oyun performansı olarak daha stabil durumda. Tüm firmaların hem donanım tarafında hem de yazılım tarafında gelişimi de bu yönde olacaktır. İnsanlar genel olarak bir yanılgıya sahip, Windows 11'in sadece kozmatik olarak geliştiğini düşünüyor ve geçiş yapmıyorlar.

Microsoft çok köklü değişiklikler yapmasaydı Windows 11 adı altında zaten çıkartmayacaktı. Fakat onlar içinde beklemediği bir yöne gitti. Özellikle güvenlik altyapısında yaptıkları kernel değişiklikleri ilk sürümlerde zayıf kalan bilgisayarlarda başa bela oldu. Bu yüzden 11 projesini daha sessiz sakin götürmeyi tercih ettiler ama 23H2 ile beraber tamamen yükleneceklerdir.

Evet haklısın ama şu an Windows 11 AMD kullanmak gibi olabiliyor bazen hata vs alabiliyorsun Windows 11 içi dolu olduğu için bazı kullanıcılarda stabil çalışmıyor, Windows 11 22H2 ve 23H2 arsında bazı oyunlarda ciddi FPS artışı var, ve her zaman daha optimize olmaya çalışacak.

Geri
Yukarı