Windows 10 32-64 bit Geçişi

KaanBYK

Hectopat
Daha fazla  
Benim sorum şu anda Windows 7 32 bit kullanıyorum ve 29 Temmuz'da gelecek olan Windows 10 için rezervede bulundum. Benim Windows 10 geldiğinde 32 bit'ten 64 bit'e geçme gibi bir şansım olacak mı yoksa olduğu gibi geçecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükseltme upgrade üzerinden olacağından 32 bit ise 32 bite, 64 bit ise 64 bite yükseltebilirsin. Mimari değiştirme sadece önyükleme ile olabilir.

Önce yükseltmek zorundasın, bir kere yükselttikten sonra temiz kurulum yapabilirsin. Muhtemelen sorun çıkmaz ama ilk başta 32 bit Windows 10'u yüklemek zorunda kalacaksın.

İşte benim sorumda sıfır kurulumda iki seçenekte sunulacakmı 32 bit kullanıcıları için.
Lisanslar tek mimari için verilmez, sen lisansınla ister x86 kullanırsın ister x64, lisansını aldıktan sonra en kötü ihtimalle kendin Windows 10 x64 imajı indirir kendi lisansınla kurulumu yaparsın.

Uğraşmak benim için sorun olmaz :).
Önce yükseltmek zorundasın, bir kere yükselttikten sonra temiz kurulum yapabilirsin. Muhtemelen sorun çıkmaz ama ilk başta 32 bit Windows 10'u yüklemek zorunda kalacaksın.
Uğraşmak benim için sorun olmaz :). Yardımın için teşekkürler.

Lisanslar tek mimari için verilmez, sen lisansınla ister x86 kullanırsın ister x64, lisansını aldıktan sonra en kötü ihtimalle kendin Windows 10 x64 imajı indirir kendi lisansınla kurulumu yaparsın.
Ön yükleme ile 32bit in 64 bit yapıldığını biliyordum ancak bilgin için saol.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı