Windows 10 32 Bit 8 GB RAM 2 GB Kullanılma Sorunu

Kerem Türk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem topladım. 32 Bit yüklü sistemde şu anda Windows 10 8 GB RAM var ama 2 GB kullanılabilir diyor acaba niye böyle? Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda Windows 10 Home 32 bit yüklü. Windows 8.1'den yükselttim de şimdi nasıl yapacağım? MediaCreationToolx64 indirdim ama desteklemiyor diyor, USB alıp Rufus ile USB yazdırıp BIOS'tan mı format atmam gerekecek? Lütfen yardım edin ya. :(

"Lütfen yardım edin ya" demenize gerek yok, ediyoruz. :) İster DVD ile format atın, ister USB ile. Bir şekilde .ISO dosyasını Rufus veya benzeri program ile yazdırıp sıfırdan kurulum yapmalısınız.

Kusuruma bakma heyecanlandım. :D Peki Bu ISO dosyasını nereden bulabilirim? Yani USB belleğe format atmam için gerekli yazdıracağım şeyler neler?

Evet format atmış olacağınız için kurulu olan sistem ve içindekiler silinecektir. Önemli dosyalarınız varsa yedekleyin. Daha önce format atmadıysanız bu videoyu takip edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve Recep abi ISO dosyası dediği yerdeki dosya benimkinden farklı değil mi bendeki MediaCreationToolx64 diye geçiyor.

Herhangi bir farkı var mı ?

O ISO dosyalarını nereden bulabilirim link atabilir misin?

Son attığım değil, bir önceki videonun üstünde Windows 10 diye link var. Oradan ISO'yu indirebilirsiniz. İndirme aracı da mevcut o linkte.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı