Çözüldü Windows 10 32 Bite Geri Dönme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

55aydın

Hectopat
Hayırlı akşamlar. Bilgisayarımda Window 86 Bit yüklüydü. Windows 64 yükledim fakat benim bilgisayarımın 64 kaldıracak perfonmansa sahip olmadığını gördüm, kasmaya başladı. Tekrar 86 Bit dönmek istedim fakat dönemiyorum. Direk 86 Bit yüklemeye kalktığımda ne USB ne de CD ROM görmüyor ancak hem 64 hem de 86 olduğu yükleyici olursa o zaman seçenek çıkıyor ama 86 tıkladığımda hata veriyor, bunun bir çözümü var mı? Bilgisi olan üyelerden yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok sağolun çelişkide kalmıştım bu bilgisayarın kapasitesi bu kadarmış demekki verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler şimdi içim daha rahat
videolarda takılıyor demişsiniz ya onun için VLC Player'in ağ oynatıcısı özelliği var oraya videonun linkini girince 0 kasma ile istediğinizi izleyebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı