Windows 10 32 Bit'ten 64 Bit yapma

Öncelkikle merhabalar ben Windows 10 kurdum ama 32 Bit oldu benim PC 64 destekliyorır millet yapıyor ama kafam karıştı bir yarıdımcı olur musunuz bu arada windosw 10 DVD var bir yardımcı olun lütfen.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,1 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef temiz kurulumdan başka seçeneğiniz yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehberi izleyerek 64-Bit ISO kurulumu oluşturun. Yanlışlıkla 32-Bit sürüm kurmuşsunuz.

Öncelkikle merhabalar ben Windows 10 kurdum ama 32 Bit oldu benim PC 64 destekliyorır millet yapıyor ama kafam karıştı bir yarıdımcı olur musunuz bu arada windosw 10 DVD var bir yardımcı olun lütfen.

Elinizdeki Windows 10 DVD'sine 32 Bit kurmuşsunuz ya da satın almışsınız. Tekrar bir DVD satın alıp 64 Bit ISO yazdırmanız gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı