Windows 10 64 bit Boot Etme Sorunu

ERZURUMLU25

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar;

Sitede bulunan Windows 10 64 bit sürümünü indirim daha sonra videoda'ki gibi usb ye yazdırdım ondan sonra bıos'dan ayarları yapıp bilgisayarımı yeniden başlattım. Boot menüsüne gelince usb belleğimi görmüyor bende mecburen bilgisayarı yeniden başlatıp masa üstüne geri dönüyorum bu sorunu nasıl çözebilirim. Hi-level 16gb usb bellek markası bu. Yanlış yere konu açtıysam özür dilerim.

Windows içinden de kurulumu başlatabilirsiniz. Kurulum oluşturduğunuz USB içine girip setup.exe çalıştırın. Kurulumda 3 seçenek var. İlk olan yükseltme seçeneğidir ayarlarınızı ve programlarınızı korur. Doğru kurulumu indirdiyseniz bu seçenek otomatik olarak seçilir. Yanlış kurulumu indirdiyseniz sizden ürün anahtarı ister ve yalnızca ikinci ve üçüncü seçenekleri seçebilirsiniz. Bu iki seçenekten biri temiz kurulum yapar diğeri diski temizleyip bütün dosyaları silip kurulum yapar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı