Windows 10 64 Bit kurulurken "Bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor" hatası

DanaSucukLOL

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sistemimi 32 bitten 64 bite yükseltmek istiyorum, ama yükseltmeye çalıştığımda resimdeki hata çıkıyor. Sistemi USB bellekten başlatmayı denedim, setup başladıktan 4 saniye sonra bilgisayar yeniden başlıyor. Temiz kurulum yapmayı denedim. Hala aynı. (işlemcim 64 Bit tabanlı.) Windows orijinal.
image0.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bios menüsünden usb flash driveryi 1. sıraya alıp 2. sıraya ise HDD/SSD olarak ayarlayın
ve kayıt edip çıkın windows kurulum ekranı gelecektir temiz kurulum olarak 64 bit yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bilgisayar açılırken F12 tuşuna basıyorum çıkan menüden flash belleğimi seçiyorum.( Temiz kurulum yaparken böyle yapıyorum. Daha önce de hiç hata almadım.) Windows 10 logosu geliyor 10 saniye sonra bilgisayar yeniden başlıyor.
İşlemcim Intel Pentium 4 524.
Intel® Pentium® 4 İşlemci 524 HT Teknolojisi desteği (1M Önbellek, 3.06 GHz, 533 MHz FSB) Ürün Teknik Özellikleri
Her bilgisayar F12 ile Bios menüsüne girmez F12 ye basınca Bios menüsü açılıyormu ? eğer açılıyorsa oradan BOOT menüsüne gireceksiniz. 1. sıraya USB 2. sıraya ise Harddisk/SSD hangisini kullanıyorsannız onu alacaksınız ve kayıt et çık diyeceksiniz. Eğer yeniden başlıyorsa büyük ihtimal 2. sırada HDD/SSD yok.

Ben F12 tuşuna bastığımda direkt Boot menüsü ekranı geliyor.

Direkt Bios menüsüne girmek için DEL tuşuna basıyorum.

Eğer açılıyorsa oradan BOOT menüsüne gireceksiniz. 1. sıraya USB 2. sıraya ise Harddisk/SSD hangisini kullanıyorsannız onu alacaksınız ve kayıt et çık diyeceksiniz. Eğer yeniden başlıyorsa büyük ihtimal 2. sırada HDD/SSD yok.

Direkt Bios menüsüne girmek için DEL tuşuna basıyorum.
Hocam birde DEL tuşu ile girmeyi deneyin. BOOT menüsüne gelin 1. sıraya USB 2. sıraya ise HDD/SSD olarak seçin bu kadar basit birşey.

Eğer açılıyorsa oradan Boot menüsüne gireceksiniz. 1. sıraya USB 2. sıraya ise Harddisk/SSD hangisini kullanıyorsannız onu alacaksınız ve kayıt et çık diyeceksiniz. Eğer yeniden başlıyorsa büyük ihtimal 2. sırada HDD/SSD yok.

Hocam bir de Del tuşu ile girmeyi deneyin. Boot menüsüne gelin 1. sıraya USB 2. sıraya ise HDD/SSD olarak seçin bu kadar basit bir şey.

Aynısını ilk başta yaptım, değişen bir şey yok.

Geri
Yukarı