Windows 10 64bit Ses Gelmeme Sorunu

Bios çok eski kesin güncelle:
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1155/P8H61_PRO/P8H61-PRO-ASUS-4205.zip

Nvidia sürücülerini kaldır DDU ile Nvidia sil. Ardından bunu yükle:
http://www.realtek.com.tw/downloads...=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false
64bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only (Executable file)
Sonra Nvidia sürücünü yükle.
Deneyeceğim denedikten sonra tekrar mesaj atarım teşekkürler. Az önce elektrikler gitti ve arkadaşımın dediğine göre bios riskli bir işlemmiş elektriklerin gitmesi durumunda. Yarın yapacağım.

Denedim fakat hala ses yok.

O zaman ses kartınız şuanlık uyumlu olmayabilir. Eski işletim sistemine geçip onda ses var mı kontrol edin verdiğim sürücülerle.
Bir şey sormak istiyorum. Realtek kurulumu Program Dosyaları (x86)'ya yapıyor sorun buradan kaynaklı olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onunla ilgisi yok Kaan'cım. Bana sordun da söyledim hani? :D @Murat5038 Arkadaşım 2 kez format attı. Ona izah ettiğim şeyler sizin dediklerinize benzer şeyler. Konudaki bütün çözümleri denedi fakat mutlu sona kavuşamadı. Dediğiniz gibi ses kartı güncellenip Windows 10 desteklendiğinde bu sorun hallolacak sanırım.

Onunla ilgisi yok Kaan'cım. Bana sordun da söyledim hani? :D @Murat5038 Arkadaşım 2 kez format attı. Ona izah ettiğim şeyler sizin dediklerinize benzer şeyler. Konudaki bütün çözümleri denedi fakat mutlu sona kavuşamadı. Dediğiniz gibi ses kartı güncellenip Windows 10 desteklendiğinde bu sorun hallolacak sanırım.
Mert'ciğim Windows 10 rezerve ederken her şeyin uyumlu ve kullanılabilir sadece dokunmatik ekranın kullanılamayacağı ve onunda zorunlu olmadığı yazıyordu. Aynı zamanda Windows 10 ile uyumlu değilse ses kartı Windows 10 32 bitte nasıl ses geliyordu? Sorun Windows 10'a geçince değil, 64 bite geçince çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı