Windows 10 açıldığında telefona bildirim gelmesi

Bu kodla uğraşmak istemiyorum program vs yok mu hocam açıkçası pek guvenemedim Python vs uğraşmaya.

Dostum söylediğin şeyin saçma olduğunu düşünüyorum. Başka biri tarafından yazılmış programa kendi yazdığın programdan daha mı çok güveneceksin? Herhangi bir derleyici indir ve kodu çalıştır. .exe şeklinde bir program olacak ona tıklarsan programın çalışır.

Sorumun cevabı bu değil ama teşekkürler. @squaLLxq'dan cevap bekliyordum.

Hocam sanirim yanlış anlasilmis kodu ben yazmadim ChatGPT tarafindan yazildi ve bazen boyle saçma seyler soyleyebiliyor. Siz sifrenizi oldugu gibi yazin koda bir sorun teskil etmeyecektir. Sadece girdiginiz mail hesabi uzerinden belirlediginiz maile mail atacak.

Windows telefon bağlantısı ile yapabilirsiniz bilgisayar her açıldığında " desktop-*****" bağlandı diye bildirim geliyor.

Hocam yarın sabah isterseniz size ayrıntılı bir şekilde rehber hazırlarım. Ve uygulama yazıp buraya gönderebilirim.(uğraşmak istemeyenler için)

Telefonunuz Samsung markaysa bilgisayar bağlantısı uygulamasını açık tutun, bilgisayarda da telefon bağlantısı programıyla telefonunuzu eşitleyin. Her bilgisayarı açtığınızda "bilgisayarınız eşleşti" diye bir bildirim alacaksınız, aynı mantığa geliyor.

Telefonunuz Samsung markaysa bilgisayar bağlantısı uygulamasını açık tutun, bilgisayarda da telefon bağlantısı programıyla telefonunuzu eşitleyin. Her bilgisayarı açtığınızda "bilgisayarınız eşleşti" diye bir bildirim alacaksınız, aynı mantığa geliyor.

Android ve iOS cihazlarda çalışıyor yani bütün telefon ve tabletlerde.

Selam arkadaşlar bu proje hoşuma gittiği için kendimde yaptım programda ufak değişiklikler yaparak kullanıyorum gayet güzel çalışıyor. EXE uzantısı yapmayı unutmayın.

Geri
Yukarı