Windows 10 açılırken 0xc00000e9 hatası

sulalpaha

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir süre önce Windows 10 olan bilgisayarımı açtığımda resimdeki hata ile karşılaştım. Sorunun nasıl çözüldüğünü bilmiyorum. Sorun neden kaynaklanıyor, nasıl çözerim? Yardımcı olursanız sevinirim.

WhatsApp Image 2016-12-10 at 13.17.59.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı banada olmuştu çözümü temiz format.Nedeni ise windows update güncelleme indirince yüklerken hata vermesi.Hatalı yükleme sonucu windows bozuluyor ve açılmıyor.F ormat atarken C diskinin Boş olduğunu görürsün.Kendi kendini siliyor bir nevi. Tavsiyem windows 10 kurunca güncelleştirmeyi kapatman

Sent from my Discovery II Mini using Technopat Sosyal mobile app

Merhaba. Bir süre önce Windows 10 olan bilgisayarımı açtığımda resimdeki hata ile karşılaştım. Sorunun nasıl çözüldüğünü bilmiyorum. Sorun neden kaynaklanıyor, nasıl çözerim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 204486
Sistemini tamamen formatlamadan önce windows kurulum diskini kullanarak Windows'u onar ya da Windows'u tamir et seçeneği var. Oradan sistemi kurtarmayı dene.
Diğer bir seçenek flash diskine ubuntu at. Dosyalarını kurtar. Temiz formatla. Ben arkadaşın güncellemeleri kapat tavsiyesine asla katılmıyorum.

Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı