Çözüldü Windows 10 açılış ekranında donma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Kısa bir süre önce bilgisayarımı normal olarak kapattım. Bir süre sonra kasadaki ışıkların yandığını fark ederek tekrar kapatmayı denedim. Son çare olarak kasanın üzerindeki açma/kapatma butonuna basılı tutarak kapattım ve Windows açılma ekranındaki dönen noktaların donduğunu fark ettim. Tekrar kapatıp açtığımda onarım yaptığını söylüyor ama herhangi bir şey yok ve hala donuk durumda. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Sorun RAM'ler ile alakalıymış, RAM'lerin yerlerini değiştirdiğimde sorun kendi kendine çözüldü ben de anlayamadım problem neydi. Teşekkürler yine de.
HDD kendini kapatmadan bu şekilde kapatmanız diske fiziksel de zarar verebilir. Bırakın kendiliğinden kapansın, belki bir güncelleştirmeyi uygulamaktaydı. Bu şekilde kapatarak kararsızlığa neden olmuşsun. Onarımı bu şekilde yapamazsan Windows kurulum diski ile onarım yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı