Windows 10 açılış ekranında kalıyor

Chrykos

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar.

Bilgisayarıma format atmak istedim. Başarılı bir şekilde format attim ve Windows 10'u tekrar kurdum. Format sonunda pc açıldı ve indirmem gerekenleri indirdim (driver, uyg. vs). İşim bitince yeniden başlattım ve Windows 10 açılış ekranında kalıyor ve yuvarlak sürekli dönüyor. Bir kez daha format attım yine aynı durum söz konusu. Ne yapabilirim?

Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadarlık bir süre beklediniz? Yüklenmeye çalışan sürücülerin veya Windows 10 kalite güncellemelerinin yüklenmesi biraz zaman alabilir. Bu yüzden yarım saat geçse de beklemeniz gerekir (çok düşük bir ihtimal). Bir daha format atmanız gereksiz olmuş. Windows 10 kurulumu için ISO dosyasını nereden edinmiştiniz?

Ne kadarlık bir süre beklediniz? Yüklenmeye çalışan sürücülerin veya Windows 10 kalite güncellemelerinin yüklenmesi biraz zaman alabilir. Bu yüzden yarım saat geçse de beklemeniz gerekir (çok düşük bir ihtimal). Bir daha format atmanız gereksiz olmuş. Windows 10 kurulumu için ISO dosyasını nereden edinmiştiniz?
Maks olarak 1 saat bekledim. iso dosyasını da Recep Baltaş'in verdiği linkten indirdim. Acaba problem driverlarin driver booster aracılığıyla yüklenmiş olması olabilir mi?

Evet, sorununuz bundan kaynaklanıyor. Hatalı bir sürücü güncellemesinin ardından sistem tepki vermeyebilir veya hata mesajları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan ISO dosyasını indirin ve temiz kurulum gerçekleştirin. Bir daha da sürücü indirme yazılımları kullanmayın.

Evet, sorununuz bundan kaynaklanıyor. Aşağıdaki bağlantıdan ISO dosyasını indirin ve temiz kurulum gerçekleştirin. Bir daha da sürücü indirme yazılımları kullanmayın.

Driver booster yirmiye yakın driver guncelledi. Ben ekran karti, chipset ve ses driverlarini güncelleyeceğim. Bunun dışında güncellemem gereken bir driver var mıdır?

Windows Update, çoğu sürücüyü otomatik olarak tanımlayabiliyor ve sürücüleri bu sayede sisteminize kuruyor. Aygıt yöneticisinden hangi sürücülerin yüklenmediğini görebilirsiniz ve üreticinizin sitesinden sürücüleri indirebilirsiniz.

Eğer sürücünüzü bulamazsanız, aşağıdaki kategoride konu açabilirsiniz. Lütfen sürücülerinizi yüklemek için üçüncü parti bir yazılım kullanmayınız.

Son düzenleme:
Windows Update, çoğu sürücüyü otomatik olarak tanımlayabiliyor ve sürücüleri bu sayede sisteminize kuruyor. Aygıt yöneticisinden hangi sürücülerin yüklenmediğini görebilirsiniz ve üreticinizin sitesinden sürücüleri indirebilirsiniz.

Eğer sürücünüzü bulamazsanız, aşağıdaki kategoride konu açabilirsiniz. Lütfen sürücülerini yüklemek için üçüncü parti bir yazılım kullanmayınız.
Teşekkür ederim yanıtlarınız için. İyi forumlar.

Geri
Yukarı