Windows 10 açılış logosunda kalıyor

okan durdurur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7'den Windows 10 geçmek istedim format esnasında bilgisayar yediden başlatırken Windows logosunda kalıyor. Altta donen yuvarlak çember donup kalıyor bilgisayar reset bile almiyor, ancak gücü kesmek zorunda kalıyorum. Yardimci olur musunuz?

Anakart P7H55-M LX.
İşlemci Xeon X3440.
Ekran karti R7 240.
240 GB SSD.
8 GB RAM.
Sistemim bu şekilde.

Dosya Ekleri

• MVIMG_20210714_124528.jpg
    MVIMG_20210714_124528.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık kaç dakikadır bekliyorsunuz? Eğer 30 dakikayı geçtiyse tekrar format atın.

Tekrar format atmayı dene ama temiz kurulum ile format yapmadıysan temiz kurulum ile yap.
Yaptim hocam hatta Windows 10 HDD ile iyi çalışmıyor diye yapiyor sanmistim gittim SSD aldim bugün Windows 10 kurayim dedim kurulum esnasinda yeniden baslatirken takilip kaliyor farkli usb ile farli Windows 10 kurmayi denedim sorun ayni işlemciden yapma olasigi varmıdır

Yaptim hocam hatta Windows 10 HDD ile iyi çalışmıyor diye yapiyor sanmistim gittim SSD aldim bugün Windows 10 kurayim dedim kurulum esnasinda yeniden baslatirken takilip kalıyor farkli USB ile farli Windows 10 kurmayi denedim sorun ayni işlemciden yapma olasigi var mıdır?

Markayı söyler misin?

Yaptim hocam hatta Windows 10 HDD ile iyi çalışmıyor diye yapiyor sanmistim gittim SSD aldim bugün Windows 10 kurayim dedim kurulum esnasinda yeniden baslatirken takilip kaliyor farkli usb ile farli Windows 10 kurmayi denedim sorun ayni işlemciden yapma olasigi varmıdır
temiz kurulum ile format atmaya çalış olmadı indirdiğin iso dosyasında veya usb belleğinde sıkıntı olabilir her çözümü dene olmadı en son bilgisayarcıya götürürsün belki bilgisayarın sistemi yani parçalarında da sıkıntı olabilir

Masaüstü bilgisayar hocam özellikleri yukarida belirtmistim

Tekrar format attım sonuç ayni maalesef
bence fazla uğraşmadan bilgisayarcıya götür o yapabilir sıkıntılarından bahset bunu söylememin sebebi çok fazla format ve çok fazla bilgisayarı kurcalaman bilgisayar sistemine zarar verebilir yani sana daha pahalıya patlar

Bilgisayarda sadece SSD takılıyken dener misiniz?

Geri
Yukarı