Windows 10 açılış sesi nasıl değiştirilir?

taktaktak

Hectopat
Merhaba Windows 10 da açılış sesi Windows 7 var bende seçenek çıkıyor logon diye ama yeniden başladı mı ses çıkmıyor nasıl yapıldığını bilen var mı?

Bu videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yaptım zaten ses çıkmıyor.
O ne?

Winaero tweaker ile değiştirebilirsiniz.

bu videoyu izleyebilirsiniz.
O ne?

Hocam anlayamadım alıntılar karışmış.

Hocam bir de bu adımları dener misiniz?

Windows 10'da başlangıç sesi varsayılan olarak açık değildir. Windows 10 PC'nizin başlangıç sesini çalmasını sağlamak için başlangıç sesini açmanız gerekir.

Aşama 1: Right-Click görev çubuğunun sistem tepsisindeki ses/ses simgesine tıklayın ve ardından Sound Ses iletişim kutusunu açmak için

Adım 2: Şuna geç Sounds. Burada, kontrol et Play Windows startup sound ve ardından Apply Windows 10 başlangıç sesini açmak için.
Windows 10'un bilgisayarınızı açtıktan sonra başlangıç sesini çaldığından emin olmak için şimdi bilgisayarınızı bir kez yeniden başlatabilirsiniz. PC'niz kilit ekranına ön yüklendiğinde başlangıç sesi çalacaktır.
Devamı için tıkla

Hocam winaero tweaker kısaca sistemi özelleştirmeye yarayan bir program (örneğin başlangıç sesini değiştirmek, Windows 11'de iseniz görev çubuğunu eskiye çevirmek vb) başka işlevleri var da o bu konuyu ilgilendirmiyor.

Buradaki linkte anlatmış kısa bir şekilde.

Geri
Yukarı