Windows 10 açılışta Google Chrome kasıyor

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar Lenovo Ideapad 320 bilgisayarım var. İşletim sistemi Windows 10 Home Single Language bilgisayar açıldıktan sonra Google Chrome sekme açtığımda donuyor biraz beklediğim zaman düzeliyor bunun çözümü nedir?
Bilgisayar özellikleri:
  • Intel i5-8250U işlemci
  • AMD Radeon 530 Ekran kartı
  • Intel HD Graphics
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Lenovo Ideapad 320 bilgisayarım var. İşletim sistemi Windows 10 Home Single Language bilgisayar açıldıktan sonra Google Chrome sekme açtığımda donuyor biraz beklediğim zaman düzeliyor bunun çözümü nedir?
Bilgisayar özellikleri:
  • Intel i5-8250U işlemci
  • AMD Radeon 530 Ekran kartı
  • Intel HD Graphics
  • 8 GB RAM
Aynı bilgisayar bende de var ama işlemcisi A9 ve dahili ekran kartı Amd radeon R5, harici ekran kartı benim de AMD 530 ama bende böyle bir sorun yok. Belki Windows da sorun vardır. Windows sürümünüz ne ?

Bende de bu sorun oluyor. Benim bilgisayarımda Lenovo İdeapad 300-15ISK. Chrome'dan çıkıyorum ve tekrar açıyorum sorun çözülüyor. Yada biraz bekliyorum oluyor. Silip geri yüklemekte bir işe yaramıyor. Bence Windows sürümünden kaynaklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı