Windows 10 açılmama sorunu

Military class 2 yazıyor. Sonra dönen o yuvarlak nesne dönüyor. Sonrası siyah ekran. Bekliyorum. Değişen biley yok. Sonra reset biraz bekliyorum. Military class 2 tekrar dönüyor. Normal şifre kısmı ve açılıyor.

Bios dün güncelledim ve yeni versiyonu yükledim.

Ekran kartı sürücülerini nerdeyse hergün silip tekrar yükledim.

Tamam sorun büyük ihtimalle ekran kartı sürücüsünden. Ben sorunu uzun uğraşlar sonucu çözdüm. Aygıt yöneticisine gelin ve ekran kartınızı seçip çift tıklayın. Sürücü bölümüne gelin ve en alttaki kaldırma bölümüne gelip kutucuğu işaretleyip sürücü dosyalarıyla beraber kaldırma işlemini yapın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın sorun devam etmiyorsa sorun sürücüyle ilgili demektir.

Sürücüyü kaldırdıktan inanırmısın çok hızlı bir şekilde açıldı. Gerçekten çok sağol.
Şimdi tekrar sürücüleri indireceğim bakalım sonuç ne olacak.

Windows 10 64 bit için sürücülerinizi paylaşıyorum. Windows 8.1 64 bit için de geçerli.

Sürücü sayfası : Desktop
15.7.1 kararlı sürüm sürücü 29.07.2015 : Download Not Complete
15.8 beta sürücüsü 31.08.2015 : Download Not Complete

Önce beta sürücüsünü yüklemeyi deneyin.

Beta' yı kurdum. Açılmadı.

Bir önceki versiyonu kurdum. Bu sefer oldu sanıyorum. Öncelikle kurulucak sürücüyü otomatik olarak değil de siteden erkan kartı marka ve modeline göre manuel indirin.
Sonrasın da Ahmet Aksoy arkadaşımızın dediği gibi aygıt yöneticisine gelin ve ekran kartınızı seçip çift tıklayın. Sürücü bölümüne gelin ve en alttaki kaldırma bölümüne gelip kutucuğu işaretleyip sürücü dosyalarıyla beraber kaldırma işlemini yapın.
Bunu yaptıktan sonra bilgisayarı kapatmayın ve hemen yeni sürücüyü yükleyin sonra yeniden başlatın.
Ek olarak şunları yaptım.
Başlat' ta çalışan programlardan sadece virüs programını etkin bıraktım diğerleri devre dışı ve açılış daha da hızlandı. Sorun yok gibi duruyor. Teşekkürler herkese özellikle sana AHMET AKSOY çok sağol dostum.
Ben sorunumu böyle hallettim inşallah size de yardımcı olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı