Windows 10 Açılmama Sorunu

• Konuyu başlatan 4TRE
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 714

4TRE

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarım kendiliğinden kapandı ve böyle kaldı. Ancak deneyimlerim şunlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- Power kablosunu çıkardığımda kendiliğinden ışığı yanıp sönmüyor.
- Bataryayı çıkarttığımda bilgisayar açıldı.
Ancak elektrik gittiğinde en azından bilgisayarı güvenli kapatabilmek için o batarya lazım. Ne yapmalıyım? 8.1 e geri dönsem nasıl olur?

Yardımcı olabilecek kimse yokmu?

Batarya sıkınıtılıdır zorlama. Windows 8.1 ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Çünkü BİOS görünmeden kapatıyor.

Deneyin. Ama sorunun donanımsal olduğu kanaatindeyim.

Deneyin. Ama sorunun donanımsal olduğu kanaatindeyim.
Bende öyle olduğunu sanıyordum. Daha önce de böyle bir olay oldu 8.1 e döndüm. Sıkıntı görmeyince zaten yükseltme yapmıştım sorun ondan diye düşündüm. Bu sefer sıfır kurulum yaptım. Yine aynısı oldu. Herşeyi yedekleyip geri dönecem saol.

Bende öyle olduğunu sanıyordum. Daha önce de böyle bir olay oldu 8.1 e döndüm. Sıkıntı görmeyince zaten yükseltme yapmıştım sorun ondan diye düşündüm. Bu sefer sıfır kurulum yaptım. Yine aynısı oldu. Herşeyi yedekleyip geri dönecem saol.
Çok ilginç bir durum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı