Windows 10 admin hesabı olmadan program kurmak mümkün mü?

Nurullah1337

Yoctopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,

Çalışma ve ders amacıyla okuldan bir bilgisayar edindim fakat hiçbir şekilde uygulama kuramıyorum bilgisayar üzerindeki admin hesabına erişimim olmadığı için. Admin yetkileri olmadan herhangi bir şekilde uygulama ve programları kurma imkanım var mı?

Cihaz: Lenovo Thinkpad E14.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar,

Çalışma ve ders amacıyla okuldan bir bilgisayar edindim fakat hiçbir şekilde uygulama kuramıyorum bilgisayar üzerindeki admin hesabına erişimim olmadığı için. Admin yetkileri olmadan herhangi bir şekilde uygulama ve programları kurma imkanım var mı?

Cihaz: Lenovo Thinkpad e14.

Yok hocam admin olmanız gerekmekte.
@408157 @Umut Nas

Hayır hocam. Deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam attığınız arkadaş admin hesabından başka hesaplara admin yetkisi veriyor zaten bunu yapmak için böyle yöntemlere gerek yok. Benim aradığım admin hesabı olmadan bunu yapabilmek.

Geri
Yukarı