Windows 10 admin hesabında siyah ekran sorunu

AlphadoX

Hectopat
Selamlar, öncelikle garip bir sorunla karşı karşıyayım. PC'mde yönetici izni isteyen bir işlem yapıyordum ve izin alamayınca admin hesabına geçmeye karar verdim. Admin hesabına geçtiğim an PC siyah ekranda kaldı ekranda tek gözüken mouseun imleci o da mouseu hareket ettirirsem gözüküyor. Birkaç kez restart atmayı denedim, güvenli modda da açmayı denedim ama yine PC siyah ekranda kaldı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yönetici hesabına tekrar girip siyah ekranda Ctrl+Alt+Delete tuşlarına basıp görev yöneticisini açın sonra üstte dosyalara gelip yeni görev e tıklayıp Explorer yazın. Hala siyah ekransa Explorer.exe yi kapatıp tekrar deneyin.

Yönetici hesabına tekrar girip siyah ekranda Ctrl-Alt-Delete tuşlarına basıp görev yöneticisini açın sonra üstte dosyalara gelip yeni görev e tıklayıp Explorer yazın. Hala siyah ekransa Explorer.exe yi kapatıp tekrar deneyin.
Sorun şu ki hiçbir şekilde hesap seçmeme izin vermiyor pc direkt siyah ekranda başlıyor ctrl + alt + delete yapıyorum siyah ekranda fakat hiçbir tepkime yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı