Windows 10 AMD sürücü yüklemesine izin vermiyor

Ekran Alıntısı.JPG

Bu çıktı.

Sürücü önerisi diye konu açsan daha iyi olur aslında. Güncel sürüm Windows ile çalışmıyor olabilir.

Normalde böyle hata vermezdi. Eskiden format attığımda ki eski dediğime bakmayın en fazla 1 ay oldu. Direkt yükleyip kurulurdu. Ne olduysa bu son formattan sonra oldu. İlk Windows 8.1'e geçmeye çalıştım bir şeyler oldu hatası aldım. Sonra Windows 10 yükledim bütün sürücüleri yükledim bunda hata aldım. Bundan daha eski olan aygıtlarda var onlar sorunsuz yüklendi.

HD 5450 onunla çalışmayabilir ki :)

Onu görmemişim.
Normalde böyle hata vermezdi. Eskiden format attığımda ki eski dediğime bakmayın en fazla 1 ay oldu. Direkt yükleyip kurulurdu. Ne olduysa bu son formattan sonra oldu. İlk Windows 8.1'e geçmeye çalıştım bir şeyler oldu hatası aldım. Sonra Windows 10 yükledim bütün sürücüleri yükledim bunda hata aldım. Bundan daha eski olan aygıtlarda var onlar sorunsuz yüklendi.

Windows'un kurduğu sürücüyü engellemeyin, yüklesin. DDU ile kaldırın ve aygıt yöneticisinde üstünde ünlem olan (temel bağdaştırıcı da olabilir) sağ tıklayın ve kaldır deyin. Daha sonra bilgisayarınızı yeninden başlatın.(açılırken cihazlar hazır hale getiriliyor ekran gelebilir.)

Ben hd3650 ve e7400 ile W10'dayım. Catalyst control center kurmadan kullanıyorum otomatik algılıyor zaten sürücüyü.

Geri
Yukarı