Windows 10 animasyonlar gitti

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Windows 10 kullanıyorum. Başlat kısmına basınca orası animasyonsuz açılıyor. Nasıl animasyonlu yaparım?

Windows çok bozuldu benim ekran kartımı görmüyor cok sıkıntılı yeni güncellemede düzelecek seninki o kadar sıkıntı değil ama bak bakalım başka şeyler olmuş olabilir.

Windows çok bozuldu benim ekran kartımı görmüyor cok sıkıntılı yeni güncellemede düzelecek seninki o kadar sıkıntı değil ama bak bakalım başka şeyler olmuş olabilir.

Katılıyorum, Windows'a bir şeyler oldu. Son güncellemeden sonra bilgisayarım bayağı yavaşladı. Virüs falan da yok kaç kere taradım, sürücüleri güncelleştirdim, yok olmuyor.

Windows 10 kullanıyorum. Başlat kısmına basınca orası animasyonsuz açılıyor. Nasıl animasyonlu yaparım?

Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem\Sistem Özellikleri\Performans\Bilgisayarım İçin En Uygun Ayarı Windows Seçsin.

İşte bu yüzden internette her gördüğünüz "Müthiş FPS Arttırma Yöntemi", "Denedim Valla FPS Artıyor", "Bunları Yap +1000 FPS Olacak" şeklinde paylaşılan her yöntemi denemeyin. Ya da deneyecekseniz bile bilgisayarınızda yapacağınız değişiklikleri en azından okuyarak yapın ki neyi değiştirdiğinizde ne gibi sonuç verecek anlamış olursunuz.

İşte bu yüzden internette her gördüğünüz "müthiş FPS arttırma yöntemi", "denedim vallahi FPS artıyor", "bunları yap +1000 FPS olacak" şeklinde paylaşılan her yöntemi denemeyin. Ya da deneyecekseniz bile bilgisayarınızda yapacağınız değişiklikleri en azından okuyarak yapın ki neyi değiştirdiğinizde ne gibi sonuç verecek anlamış olursunuz.

ArKa pLaNı dÜz rEnK yApıN +100000000 FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı