Windows 10 anlık FPS düşüşü

AriceN

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
YAFL da öğrenci
Merhaba hocalarım.
Size bir sorum var ben şimdi bir laptop aldım. Model no aşağıda var bu laptop aldığım gün Free dos idi ve ben buna Windows 10 Home kurdum. Ama ilk günden beri (18 gün oldu) ekranda 10 saniyede bir olan bir takılma var (15 salise falan) ama bu canımı çok sıkıyor sonuçta yeni laptop ve gerçekten kaliteli olduğunu düşündüğüm bir laptop. Driverlar tam kurulu ASUS'un sitesinden indirdim bir de bu sorun çözülsün diye bir temiz kurulum yaptım ama düzelmedi. Bu sorun oyunlarda yok sadece Windows'ta tarayıcıda vs. yani oyun harici her işte.

Model no: ASUS ROG STRIX G513IH-HN002

@xbea
@Radeon RX 5500M.

Merhaba hocalarım.
Size bir sorum var ben şimdi bir laptop aldım. Model no aşağıda var bu laptop aldığım gün Free dos idi ve ben buna Windows 10 Home kurdum. Ama ilk günden beri (18 gün oldu) ekranda 10 saniyede bir olan bir takılma var (15 salise falan) ama bu canımı çok sıkıyor sonuçta yeni laptop ve gerçekten kaliteli olduğunu düşündüğüm bir laptop. Driverlar tam kurulu ASUS'un sitesinden indirdim bir de bu sorun çözülsün diye bir temiz kurulum yaptım ama düzelmedi. Bu sorun oyunlarda yok sadece Windows'ta tarayıcıda vs. yani oyun harici her işte.

Model no: ASUS ROG STRIX G513IH-HN002

@xbea
@Radeon RX 5500M.

Sürücüleriniz tam mı?

Ben yazarken yoktu hocam sonradan eklemiş olabilirsiniz sayfayı yenilemedim, FPS düşüyor mu yoksa sabit kalıyor ama oyuna drop mu giriyor?

Oyunda sorun yok oyun dışı her türlü kullanımda her 5-6 saniyede bir 15 saliselik falan donuyor ekran imleç zıplıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı