Windows 10 antivirüs program tavsiyesi

ESET kullanabilirsiniz sistemi çok yormuyor hatta çalıştığını bile çok görmedim internette dolaşırken tehlikeli bir site görürse anında engelliyor bu özellik çoğu av de vardır zaten ya da Kaspersky tercih edebilirsiniz önerilebilecek iyi bir avdir. Eğer sistemim güçsüz diyorsan Avast kullanabilirsin.

Çok teşekkür ederim yorumlar için ama aklım karıştı :) parasını verip almak isterim korsan veya free kullanmak istemiyorum son kararımı halen veremedim.Key satan siteleri atma şansınız var mıdır? technopatta bu sitelerin paylaşımı yasalsa tabi pek bilmiyorum ben de

Çok teşekkür ederim yorumlar için ama aklım karıştı :) parasını verip almak isterim korsan veya Free kullanmak istemiyorum son kararımı halen veremedim. Key satan siteleri atma şansınız var mıdır? Technopat'ta bu sitelerin paylaşımı yasalsa tabii pek bilmiyorum ben de

Predunyam'ın sitesine bakabilirsin ucuza 2. El oyunlu hesaplar var bonus oyunlarda çıkabiliyor şansa 😀
Düzeltme: Yanlış anlamışım antivirüs Key'i imiş 🙂

Çok teşekkür ederim yorumlar için ama aklım karıştı :) Parasını verip almak isterim korsan veya free kullanmak istemiyorum son kararımı halen veremedim.Key satan siteleri atma şansınız var mıdır? Technopat'ta bu sitelerin paylaşımı yasalsa tabi pek bilmiyorum ben de.

Premium alacaksanız Bitdefender baya iyi. Kaspersky da öyle.

ESET kullanabilirsiniz sistemi çok yormuyor hatta çalıştığını bile çok görmedim internette dolaşırken tehlikeli bir site görürse anında engelliyor bu özellik çoğu av de vardır zaten ya da Kaspersky tercih edebilirsiniz önerilebilecek iyi bir avdir. Eğer sistemim güçsüz diyorsan Avast kullanabilirsin.

Hocam bende ESET kullanırken memnundum bir sorununu görmedim ESET sistemi yoruyor tarzı yorumlar görünce uyarmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı