Windows 10 arama butonu çalışmıyor

• Konuyu başlatan Prism
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 805

Prism

Hectopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar, yaklaşık 3 saat önce Windows 10 formatı attım.
Hiçbir sorun yoktu fakat 1 saat önce birdenbire başlat menüsünün yanındaki arama butonu çalışmamaya başladı (başlat menüsü çalışıyor fakat o da yavaş açılıyor).
Sadece oradaki arama butonu değil, genel olarak hiçbir yerde arama fonksiyonu çalışmıyor.
SFC /scannow komutunu ve önerilen PowerShell komutlarını denedim fakat hiçbiri işime yaramadı.
Yeniden format atmak istemiyorum.
Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Hocam aynen formattan sonra oluyor birkaç defa bilgisayar kapanıp açılınca kendiliğinden düzeliyor.

Ne yazık ki çözmedi.

ISO'yu Microsoft'tan indirmiştiniz değil mi? Eğer sorununuz geçmiyorsa tekrar Windows 10 indirip kurun. Eğer yine aynısı olursa Windows 10 1909 deneyin. Eski sürümlerde çalışır belki. Tekrardan iyi Technopat'ler arkadaşım. Sorunun yine çözülmezse yaz. Üyelerden biri elbet çözer sorunu. Gönlün rahat olsun.

ISO'yu Microsoft'tan indirmiştiniz değil mi? Eğer sorununuz geçmiyorsa tekrar Windows 10 indirip kurun. Eğer yine aynısı olursa Windows 10 1909 deneyin. Eski sürümlerde çalışır belki. Tekrardan iyi Technopat'ler arkadaşım. Sorunun yine çözülmezse yaz. Üyelerden biri elbet çözer sorunu. Gönlün rahat olsun.
Evet Microsofttan indirmiştim. Şimdi yine format atacağım saatlerce çözüm aradım ama hiçbiri işe yaramadı.
Hocam aynen formattan sonra oluyor birkaç defa bilgisayar kapanıp açılınca kendiliğinden düzeliyor.
10larca kez yeniden başlattım.

Yeni konu açmak istemedim, arkadaş çözümü buldu mu acaba? Aynı sorunu bende yaşıyorum. Ne başlat butonunda ne de arama butonunda bir şey yazıp arayamıyorum.

Geri
Yukarı