Windows 10 arama çubuğu açılmıyor ve çalışmıyor

Hasan2456

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba sabah bilgisayarım açıldığında ekranım siyah olarak açıldı beklememe rağmen ekran düzelmedi bilgisayara res attıktan sonra arama çubuğunun çalışmadığını fark ettim. Farklı farklı yöntemler denedim. Ama çare bulamadım. Ve şunu fark ettim ki normalde arama işlemi görev yöneticisinde başlarda olması gerekiyorken arama işlemi görev yöneticisinde yok. Windows tuşuna bassam da açılmıyor. Farklı farklı yöntemler olmadı yardımcı olabilecek var mı?

1636125904850.png

1636125960467.png

Bunlar benim görüntülerim normal birisinde ise aşağıdaki gibi arama işlemi bulunmakta.

Dosya Ekleri

• 1636125690407.png
    1636125690407.png
    62,5 KB · Görüntüleme: 25
  • 1636125775763.png
    1636125775763.png
    62,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 1636125777540.png
    1636125777540.png
    66,3 KB · Görüntüleme: 22
  • resim.png
    resim.png
    81,7 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar merhaba sabah bilgisayarım açıldığında ekranım siyah olarak açıldı beklememe rağmen ekran düzelmedi bilgisayara res attıktan sonra arama çubuğunun çalışmadığını fark ettim. Farklı farklı yöntemler denedim. Ama çare bulamadım. Ve şunu fark ettim ki normalde arama işlemi görev yöneticisinde başlarda olması gerekiyorken arama işlemi görev yöneticisinde yok. Windows tuşuna bassam da açılmıyor. Farklı farklı yöntemler olmadı yardımcı olabilecek var mı?

Bunlar benim görüntülerim normal birisinde ise aşağıdaki gibi arama işlemi bulunmakta.

Görev çubuğuna gelip sağ tık>ara>arama simgesini göster ya da kutusunu göstere işaretleyin.

Siyah ekran geliyorsa Win+CTRL+Shift+b yapın gelmezse CTRL+shitf+ESC yapıp Görev Yöneticisi'nden exeplorer.exe yi yeniden başlatın ya da çalıştırın.

Görev çubuğuna gelip sağ tık>ara>arama simgesini göster ya da kutusunu göstere işaretleyin.

Siyah ekran geliyorsa Win+CTRL+Shift+b yapın gelmezse CTRL+shitf+ESC yapıp Görev Yöneticisi'nden exeplorer.exe yi yeniden başlatın ya da çalıştırın.
Denedim Ama Olmadı Saten Sorun Görev Yöneticisinde Arama İşleminin Olmamaması.

Hayır gerek yok. Sistem geri yükleme noktası oluşturduysanız geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.
Hayır Yapmamıştım Daha Önce
Ben Window 10 un Güncelleştirmelerini Yapamıyorum Güncelleştirmeler Tamamlanamadı Diye Bir Hata Alıyorum Ve Nerdeyse Tüm İnterneti Araştırdım Denedim Çözemedim. ve bu sorunlada sabah karşılaştım acaba eski sürümden dolayımı?
Başka bir çözüm Yolu Bilen Varmı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı