Windows 10 Arama Çubuğu Tab Takılı Kalmış Gibi Davranıyor

klavyenin bağlantısını söküp denedin mi? eğer söktüğünde yapmıyorsa klavyede bir sıkıntı var demektir.
Denedim fakat klavyeyi çıkarmama rağmen sorun devam etti. Klavyeyle bir alakası yok demek ki.
klavyenin bağlantısını söküp denedin mi? eğer söktüğünde yapmıyorsa klavyede bir sıkıntı var demektir.
Hocam bir cevap var mı acaba? :D

Son düzenleme:
bunu sadece arama çubuğunda mı yapıyor? klasörlerde, uygulamalarda bu şekilde bir sıkıntı gözlemledin mi? görev çubuğundan arama kutusunu gizleyip tekrar açmayı dene. klavyeye atadığın bir macro falan var mı? sıkıntı olduğunda çalışan uygulamaları tek tek kapatıp bak. belki tetikleyen bir uygulama vardır.

bunu sadece arama çubuğunda mı yapıyor? klasörlerde, uygulamalarda bu şekilde bir sıkıntı gözlemledin mi? görev çubuğundan arama kutusunu gizleyip tekrar açmayı dene. klavyeye atadığın bir macro falan var mı? sıkıntı olduğunda çalışan uygulamaları tek tek kapatıp bak. belki tetikleyen bir uygulama vardır.
Aslına bakarsanız sadece arama çubuğunda değil, Windows 10 ile teması modernleşen her şey için yapıyor, (Ayarlar, Başlat Menüsü, vs.)
Klavyemde de makro vs. atamışlığım yok. Zaten klavyemin kendine ait bir indirilebilir driverı yok. Tetikleyen bir uygulama olmadığını da gözlemledim. Kaspersky'ı kapatıp vs. denedim fakat hiçbir şey değişmedi. Bu arada tab tuşuna basılı kalmış diye söylemiştim, orada yanlış yazmışım. Alt ok tuşu demek istemiştim. (Not: Bu arada Denetim Masası, Dosya Gezgini gibi teması değişmemiş şeylerde bu sıkıntıyı yaşamıyorum.)
Düzenleme: Sorunu çözdüm. USB portlarında anladığım kadarıyla bir sorun var. Bütün USB aygıtlarını söküp taktım ve çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı