Windows 10 Arama Çubuğuna Yazılmıyor

Seran87

Hectopat
Bu son Update den sonra Windows 10 arama çubuğuna yazı yazamıyorum. Ama mouse ile kopyala yapıştır yaparak arama yapabiliyorum.

Denemediğim okumadığım yazılar kalmadı. Şu sıra başına gelip bu sorunu çözen varsa yardımcı olurlarsa sevinirim dostlar.

Format atmak çok zahmetli oluyor. Neredeyse 1.5 haftamı alıyor.

Emin değilim ama belki faydası dokunur:

Windows + R ile çalıştır penceresini açın > "msconfig" yazıp Enter tuşuna basın > "Güvenli Önyükleme" ve altındaki "Ağ" yazılarını seçin > Uygula ve Tamam butonları ile pencereyi kapatın.

Sistemi yeniden başlatıp açılınca kontrol edin düzeldiyse aynı şekilde msconfig penceresini açıp "Güvenli Önyükleme" seçeneğini kapatın ve yeniden başlatın.

Not: Outlook hesabınız bağlıysa ve PIN kullanıyorsanız açılışta size Outlook şifrenizi sorar bilginize.

Öncelikle yardımın için teşekkür ederim. Dediklerini aynen yaptım. Çalışmadı. Ama alttaki uyarıyı aldım. Bu beni bir adım daha sorunu çözmeme yardımcı olacağını düşünüyorum.

''ctfmon.exe'' Başarı Unknown Hard Error

Dosya Ekleri

• 20200501_192049(0).jpg
    20200501_192049(0).jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 47
Öncelikle yardımın için teşekkür ederim. Dediklerini aynen yaptım. Çalışmadı. Ama alttaki uyarıyı aldım. Bu beni bir adım daha sorunu çözmeme yardımcı olacağını düşünüyorum.

ctfmon.exe Başarı unknown Hard Error

Hata veren dosya bu. Çok garip.

Valla çok garip, Pc çöküşe geçti format attım artık. Hayatımda ilk kez Windows98 sonra ilk kez bir Windows çökertim. Temiz kullanırım genelde... Neyse iyki format atmışım Pc hızlandı.

Bu arada konu çözülmedi ne yapmam lazım bu konuyu, burada biraz yeniyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı