Çözüldü Windows 10 arama ekranında klavye çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

abdalwahid

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 tarayıcılarda vs çalışmasına rağmen sistem içerisinde örneğin arama yapacağım alanda klavyem çalışmıyor. Bilgisi olan var mı? Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Denetim masasını açın ve sorun giderme kısmını bulun. Sonra tümünü görüntüle seçeneğine tıklayın açılan listeden klavye seçeneğine tıklayıp ilerleyin.
Olmaz ise START + R kombinasyonu ile çalıştırı açın, ctfmon.exe yazıp enterlayın.
Denetim masasını açın ve sorun giderme kısmını bulun. Sonra tümünü görüntüle seçeneğine tıklayın açılan listeden klavye seçeneğine tıklayıp ilerleyin.
Olmaz ise START + R kombinasyonu ile çalıştırı açın, ctfmon.exe yazıp enterlayın.

Çözüm
Bu sorun önceden bende olmuştu. Sorun klavyende deil arama kısmında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben bu videodan çözmüştüm. Sende çözebilirsin.

Olmaz ise start + r kombinasyonu ile çalıştırı açın, ctfmon.exe yazıp enterlayın.
İşe yaradı teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı