Windows 10 arkadan birinin sesi geliyor

Coolio

Centipat
Daha fazla  
Valorant oynuyordum. Bir anda biri konuşmaya başladı. Oyun bitti hala ses geliyordu, buga girdi sandım. Bilgisayarı yeniden açtım fakat hiçbir şey açık değil iken bariz bir şekilde biri yayın yaparken sesi bana geliyor. Hacklendim galiba. Bilen var mı? Şu anda bile konuşuyor adam. Yayın yapıyor.

Valorant oynuyordum. Bir anda biri konuşmaya başladı. Oyun bitti hala ses geliyordu, buga girdi sandım. Bilgisayarı yeniden açtım fakat hiçbir şey açık değil iken bariz bir şekilde biri yayın yaparken sesi bana geliyor. Hacklendim galiba. Bilen var mı? Şu anda bile konuşuyor adam. Yayın yapıyor.

Ne diyor?

Bir ara bende de hiçbir şey yokken gülme sesleri geliyordu PC'den. Bilgisayar tamirleri yapan bir abiye sormuştum bu ses nereden geliyor diye, virüs kaynaklı demişti.

Virüs olma ihtimali var :D

Ben de aynı sorunu yaşamıştım. :D Format atın hocam.

Hocam PC daha yeni geldi yesyeni PC. Birşeyde yüklemedim ki nereden geldi bu virüs?

Denetim Masası'ndan sesi açın, bakın bir.

Hocam "windowsbilesenleri (32 Bit)" diye bir dosya vardı. Kapattım. Bakalım ses 5-6 dakikadır gelmiyor.

Bahsettiğim program

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-14_211216957.png
    resim_2023-03-14_211216957.png
    47,3 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı