Windows 10 ARM ISO nereden bulunur?

EeBien

Decapat
Daha fazla  
MacBook Air M1 bilgisayarım var ve Parallels üzerinden Windows 10 kurmaya çalışıyorum fakat sürekli Windows 11 kuruluyor sitesinde Windows 10 bulamadım. Lütfen yardım eder misiniz?

MacBook Air M1 bilgisayarım var ve parallels üzerinden Windows 10 kurmaya çalışıyorum fakat sürekli Windows 11 kuruluyor sitesinde Windows 10 bulamadım. Lütfen yardım eder misiniz?

Tabi linklere erişmek için Insider programına katılmış bir Microsoft hesabına sahip olman lazım.
Insider olmak için öğretici:

İşte sıkıntı olan da bu. İnsider programı artık windows 11 iso su bulunduruyor. Ben windows 10 olanından istiyorum.
Tabi linklere erişmek için Insider programına katılmış bir Microsoft hesabına sahip olman lazım.
İşte sıkıntı olan da bu. İnsider programı artık windows 11 iso su bulunduruyor. Ben windows 10 olanından istiyorum.
Çözüm: uupdump.net e girdim oradan download kısmına gelip windows 10 arm64 isotlarından birini seçerek indirip kendim ise oluşturdum.
Çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Nasıl yaptığınızı izah edebilir misiniz? Ben mac için olan dosyayı çalıştıramadım macta.
Windows da indirdim o da iso dosyası olarak değil. Karışık birşeyler indi.
Ya da bir yere yükleseniz de ben de indirsem şu iso dosyasını.

Merhaba Windows 10 ARM ISO dosyası lazım yardımcı olur musunuz?

Uupdump ve techbench'den indirebilirsiniz.
oradan indirmeye çalıştım. ama uup_download_macos.sh dosyası üşüyor ve bunu başlatamıyorum. bunu nasıl çalıştırabilirim?
Aslında indirebilen biri indirse ve bir link ile paylaşsa ne faydalı olur?
Açıkçası mac a başlayınca. Sanki 20 sene önceki. Ne 20 si 30 sene önceki dos a dönmüş gibi hissettim. Dosya açmak için cd ile komut girme. ./ ile dosyayı çalıştırma. Ama dosyanın çalışmamamsı ve bir sürü eksik olması vsvs
torrent den indirmeye çalıştım onu da beceremedik. ne meseleymiş bu macOS da arkadaş

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MacBook Air M1 bilgisayarım var ve parallels üzerinden Windows 10 kurmaya çalışıyorum fakat sürekli Windows 11 kuruluyor sitesinde Windows 10 bulamadım. Lütfen yardım eder misiniz?

Buyurun arkadaşlar.

>>>>>

https://drive.google.com/file/d/1i8z6Q7l7P7NgftLmEUSnoHGfqQzKhmHj/view

Geri
Yukarı