Windows 10 ARM64 ISO dosyası

@ByGny hocam uploada koyup dışarı çıkmıştım, geldiğimde depolama hatası verdi. Halbuki yer de vardı anlamadım. Şimdi tekrar upload ediyorum. 50Mbps uploadım var. 9.5GB dosya. 25 dakikaya biter gibi duruyor hesaba göre. Kusura bakmayın hocam, bitsin link atacağım söz.

@ByGny buyrun hocam.

Son düzenleme:
@ByGny hocam uploada koyup dışarı çıkmıştım, geldiğimde depolama hatası verdi. Halbuki yer de vardı anlamadım. Şimdi tekrar upload ediyorum. 50Mbps uploadım var. 9.5GB dosya. 25 dakikaya biter gibi duruyor hesaba göre. Kusura bakmayın hocam, bitsin link atacağım söz.

@ByGny buyurun hocam.

Teşekkürler, indiriyorum birazdan deneyeceğim.

@ByGny buyurun hocam.

Yok hocam, olmuyor başarısız - ağ hatası diyor 4 - 5 kere denedim. Yine de yüklediğiniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
FDM ile denedim HTTPS error 403 diyor bende anlamadım. :(
Hocam o FDM'nin sorunu olabilir. Deneyebiliyorsanız IDM ile veya diğer alternatifleriyle deneyebilirsiniz. Hiçbiri olmuyorsa bir indirme yöneticisiyle değil de direkt tarayıcınızla indirin.

Yanılmıyorsam sorun google'da. 2 gb'tan büyük dosyalarda indirme hatası alan birkaç kişi daha görmüştüm. Üşenmeyip biri yandex'i de deneyebilir mi acaba? Ben de 1mbps upload olmasa ben denerdim.

Ekleme: Ama ben isoları hep google'dan indirdim doğru ya :). O halde benim idm iyiymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı