Windows 10 ATI X1550 Ekran Kartını Tanımama Sorunu

Hasan Emir Geyik

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Windows 10 bugün rezerve ettim ve mutluyum gayet şık olmuş ancak ekran kartımı tanımıyor. Bu nedenle oyun oynayamıyorum. Ekran kartım ati radeon x1550 series win8.1 de tanıyordu win7 de de tanıyordu ancak win10 tanımıyor. Tam driveri kuruyorum System Therad diye bir mavi ekran hatası geliyor. Bunun için önerebileceğiniz bir çözüm var mı? Teşekkürler.

Yardım edebilecek var mı? Gerçekten ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Windows 10 bugün rezerve ettim ve mutluyum gayet şık olmuş ancak ekran kartımı tanımıyor. Bu nedenle oyun oynayamıyorum. Ekran kartım ati radeon x1550 series win8.1 de tanıyordu win7 de de tanıyordu ancak win10 tanımıyor. Tam driveri kuruyorum System Therad diye bir mavi ekran hatası geliyor. Bunun için önerebileceğiniz bir çözüm var mı? Teşekkürler.

Yardım edebilecek var mı? Gerçekten ihtiyacım var.

TI RADEON X1650. ekran karti için Win 10 yazılımı yüklendiğinde sorunu çözmek için bu linkde ki yazımı bilgisayara indir.http://www.driverscape.com/files/display/9-11_legacy_vista32-64_dd_ccc.zip Masa üzerine yükleme yap. Daha sonra sıra ile Bilgisayarım + aygıt yöneticisi + ekran kartı + ekran kartı üzerinde sürücü güncelleştiri tıkla + açılan pencereden sürüyü yüklemeyi manuel yani kendin seçden devam et. Sonra en alttan devam et. Disket sürücüden yükleme bölümünden devam ederek sürücünün dosyasını gönder diyerek devam et bu şekilde devam edersen yüklemeyi yapabilirsin. Başka türlü hep mavi ekran hatası veriyor.
ATI Radeon X1650 Series Drivers Download for Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı