Windows 10 ayarlar görünümü değişti

baph0m3t

Hectopat
Yer
Baku, Azerbaycan
Daha fazla  
Arkadaşlar dün "Ayarlar"a girince değiştiğini fark ettim. Bir saat kurcalamama rağmen nasıl eski haline döndüreceğimi bulamadım. Hatta forumlarda bile soran olmamış ya da ben bulamadım. Resimlerden de anlaşılacağı gibi üst kısıma yeni çubuk eklenmiş ve çok kötü görünüyor. Üstelik bazı hatalar da mevcut. Windows güncel olmasına rağmen Ayarlar'a girince üst kısımda yer alan "Widows update" simgesi sarı oluyor ve "Güncelleştirmeler devam ediyor" yazısı çıkıyor. "Windows update" ekranına girince "Güncelsiniz" yazıyor. Update ekranından geri Ayarlar ekranına döndüğümde sorun çözülüyor. Ama çözüm Ayarlar'ı kapatıp açıncaya kadar devam ediyor. Sonra yine güncel değilsiniz yazısı çıkıyor.

Dosya Ekleri

• 20200820_073413.png
    20200820_073413.png
    16,3 KB · Görüntüleme: 66
  • 3.jpg
    3.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 69
  • 2.jpg
    2.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 58
  • 1.jpg
    1.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 64
En son gelen Windows 10 sürüm 2004 güncellemesi ile ayarları ekranı bu hali aldı. Bahsettiğiniz Windows Update hatası bende de var fakat ufak bir bug sadece.

En son gelen Windows 10 sürüm 2004 güncellemesi ile ayarları ekranı bu hali aldı. Bahsettiğiniz Windows Update hatası bende de var fakat ufak bir bug sadece.
Cevabınız için teşekkür ederim. Umarım yakın zamanda eski görünüme döndürme gibi bir ayar eklerler. Böyle hiç hoş durmuyor.

Geri
Yukarı