Windows 10 Ayarlarını Yapılandırma

WildCat

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım da Windows 10 Pro Türkçe 64 bit işletim sistemi yüklü. RedStone ve Creators güncellemelerini harici olarak yükledim, Windows Update olarak gelmesini beklemedim ve Creators güncellemesini harici olarak yüklediğimde bana birkaç soru sormuştu ben de saçma bir sebeple gizliliğimi üst düzeye getirdim ve konum gibi servisler çalışmamaya başladı. Konumu açtım fakat kamera ve Cortana gibi hizmetler çalışmıyor. Sizlere birkaç resim atsam acaba bana ayarlarım hakkında doğru bilgiyi verir misiniz? Ayrıca Creators ile sanırım Cortana'nın Türkçe desteği gelmiş fakat ben kullanamıyorum.

aramakaydı.png cortana_ayar.png cortana_yok.png digercihazlar.png eposta.png geribildirim.png gizlilik1.png gorevler.png hesapbilgileri.png kamera.png kisiler.png konum1.png konum2.png konusma.png ozellikler.png sms.png takvim.png uygulamatanılama.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım da Windows 10 Pro Türkçe 64 bit işletim sistemi yüklü. RedStone ve Creators güncellemelerini harici olarak yükledim, Windows Update olarak gelmesini beklemedim ve Creators güncellemesini harici olarak yüklediğimde bana birkaç soru sormuştu ben de saçma bir sebeple gizliliğimi üst düzeye getirdim ve konum gibi servisler çalışmamaya başladı. Konumu açtım fakat kamera ve Cortana gibi hizmetler çalışmıyor. Sizlere birkaç resim atsam acaba bana ayarlarım hakkında doğru bilgiyi verir misiniz? Ayrıca Creators ile sanırım Cortana'nın Türkçe desteği gelmiş fakat ben kullanamıyorum.
İlk önce yedek al. Daha sonra ayarları sıfırla.

Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik>Kurtarma (Sol menü 5. olan)>Üsttekini seç.

Üst kısımda da söyledim. Yine söylüyorum yedek al. Verilerin giderse mesuliyet kabul etmem.

Hiç ayarları sıfırlamaya ihtiyacım olmadı. Verilerin gider mi? Gitmez mi? Bilmiyorum. Ama sen yinede tedbirli ol ve yedeğini al.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı