Windows 10 başka kullanıcılar var

PhysicalDecline

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
1606206442807.png

Arkadaşlar resimde de görüldüğü gibi Windows 10 Pro bilgisayarımda 5 tane kullanıcı gözüküyor ve ben hangisini kullandığımı, hangisini silmem gerektiğini bilmiyorum. Bunu bugün attığım format sonrasında fark ettim çünkü bilgisayar direkt olarak beni administratör yaptı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 748573

Arkadaşlar resimde de görüldüğü gibi Windows 10 Pro bilgisayarımda 5 tane kullanıcı gözüküyor ve ben hangisini kullandığımı, hangisini silmem gerektiğini bilmiyorum. Bunu bugün attığım format sonrasında fark ettim çünkü bilgisayar direkt olarak beni administratör yaptı. Yardımlarınızı bekliyorum.

O hesaplar Windows kendisi oluşturuyor bende de var Windows güvenliği için. Defender için.

Her Windows'ta var o. Hesabınızı birisi kullanmıyor. Korkmanıza gerek yok. Bir şeyi silmeyin.

Koray sensin sanırım "Guest" konuk hesabı (yetkisi yok) "Administrator" gerekli bir şey "Varsayılan Hesap" ise sistem tarafından kullanılan yetkili hesap sonuncusunu Windows Defender kullanıyor sanırım yani güvenlik için. Burada silmen gereken bir şey yok. Korkmayın Windows'un kendisinin oluşturduğu hesaplar biri yok yani PC'nizde.

Koray sensin sanırım "guest" konuk hesabı (yetkisi yok) "administrator" gerekli bir şey "varsayılan hesap" ise sistem tarafından kullanılan yetkili hesap sonuncusunu Windows Defender kullanıyor sanırım yani güvenlik için. Burada silmen gereken bir şey yok. Korkmayın Windows'un kendisinin oluşturduğu hesaplar biri yok yani PC'nizde.

". " İşaretinden sonra boşluk bırakmadığım için ban yemişim de!
O sebeple cevap veremedim. Evet Koray benim fakat " Korayy " hesabından haberim yok. Yani ben açmadım onu. Bilgisayarı açarken de ona girme seçeneği gelmiyor sadece şu an kullandığım administrator a girebiliyorum. Bir de o guest hesabınıda ben açmadım. Bilgisayar hakkında çok bilgim yok eğer saçma sorular soruyorsam affola. :)

Geri
Yukarı