Windows 10 başlarken donuyor

BurakKck07

Decapat
Merhaba arkadaşlar sorunum Win10 yükleyince (bunu iki farklı ISO dosyasında da denedim) yani sıfırdan format atınca ilk başta Windows kuruluyor açılıyor sonra kapatınca veya driver kurup yeniden başlatınca açılmıyor. Windows yükleme ekranında donup kalıyor ve yuvarlak hiç olmuyor (Resimde de gördüğünüz gibi ) donduğu için PSU'dan kapatıp açınca yani gücü kesince açılıyor ama bu olay sürekli tekrar ediyor yani sürekli her kapatıp açışta reset atmak gerekiyor. Yalnız Win7'de sorunsuz kullanıyorum şu an Win7 Ultimate yüklü ve sorunsuz çalışıyor. Yani sorun sadece Win10'da oluşuyor daha önce başına gelen var mı acaba?

Anakart: ASRock N68C-GS FX
RAM: 8 GB (4+4) (RAM'in biri 1600 MHz diğeri 1333MHZ sistem 1333'de çalışıyor)
İşlemci: FX 4100
GPU: R7 250 (1GB DDR5 ASUS)

15e18209-6d37-418c-b14f-e9ec72380cbc.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
iso dosyalarını nereden indirdin?
Orijinal indirip kurduysan nasıl kurulum yaptin?
İlk olarak Microsfot'un sitesinden indirdim ondan sorun yaptı sonra denemek için crackli bir siteden indirdim yine aynı sorun kurulumu her zamanki gibi yaptım yani eksik filan yok daha önce birçok kez windows kurdum zaten Rufus ile yazmıştım Usb'e

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı