Windows 10 başlatma ve arama kısmı çalışmıyor

Atakan Beşel

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımı lisanslamaya çalışıyordum sonra PC'yi kapatıp açtım mavi ekran aldım, bilgisayarı açtım bir şekilde sonrasında başlatma kısmında ve arama kısmında bir sorun olduğunu fark ettim. Başlat menüsüne tıkladığımda ufacık fareyi kıpırdatsam bile başlatma menüsü kararıyordu. Neyse pek de önemli değil dedim sonra arama kısmına tıkladım ve açmamdan milisaniyeler sonra kapandı.

Merhaba. Bilgisayarımı lisanslamaya çalışıyordum sonra PC'yi kapatıp açtım mavi ekran aldım, bilgisayarı açtım bir şekilde sonrasında başlatma kısmında ve arama kısmında bir sorun olduğunu fark ettim. Başlat menüsüne tıkladığımda ufacık fareyi kıpırdatsam bile başlatma menüsü kararıyordu. Neyse pek de önemli değil dedim sonra arama kısmına tıkladım ve açmamdan milisaniyeler sonra kapandı.
Crack'ler PC'ye virüs bulaştırıyor ve bizde buna yardım edemeyiz kusura bakmayınız.

Crack'ler PC'ye virüs bulaştırıyor ve bizde buna yardım edemeyiz kusura bakmayınız.

Her ne kadar crack indirmiş olsa da yardım etmek zorundayız.

Kaspersky tam tarama yap.

Yanıtlayanlardaki herkes haklı ama bunu geçici olarak düzeltmek istiyorsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Birdaha crack uygulama/oyun indirmeyiniz. Hepsi virüs. ve birgün format atmak zorunda bile kalabilirsiniz.
Virüsler sadece formatla gitmiyor maalesef. Sistem değişimine kadar gider. Çünkü günümüzdeki sistemlerdeki bütün donanımlarda bellek olduğu için donanımın içine yerleşenler oluyor. Konu hakkında yapabileceğim bir şey yok.

Virüsler sadece formatla gitmiyor maalesef. Sistem değişimine kadar gider. Çünkü günümüzdeki sistemlerdeki bütün donanımlarda bellek olduğu için donanımın içine yerleşenler oluyor. Konu hakkında yapabileceğim bir şey yok.

Donanımın içine yerleştiği falan yok BIOS'a yerleşiyor.

Maalesef evet çok haklasınız. Virüs bilgisayarınızdaki 10 yıllık anı dediğiniz fotoğrafları da silebiliyor.

Ben komut istemine komut yazdım yardım etme imkanınız var mı yazdığım komutlar bunlar

slmgr /ipk ürün anahtarı buraya yazılacak slmgr /skms kms8.msguides.com slmgr /ato

Yeni konular

Geri
Yukarı