Windows 10 bazı ikonlar gözükmüyor

mehmetkocyigit

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Resimlerde gözüktüğü gibi bazı ikonlar kare kutu şeklinde gözüküyor (Wi-Fi kısmı-masaüstü sağ tık alanı-Discord sunucularındaki kategori ikonları-görev çubuğu sağ tık alanı). Bunun sebebi ve çözümü nedir bilen var mı nasıl düzeltirim bunu? Bu hata olduktan sonra Windows 10 güncellemesi de yaptı PC ama yine düzelmedi eksik dosya arama vs yaptım CMD üzerinden (YouTube'dan videolar izleyerek) çok can sıkıcı bir durum. Şimdiden herkese teşekkürler.

1.png

2.png

3.png

4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamunaleyküm, bu rehberi yapın ve bunları deneyin:

Olmaz ise, Windows yükleme aracı ile bu bilgisayarı yükselt derseniz yeni Windows kurulmuş olur. Daha temiz isterseniz, USB ile tekrar Windows kurun. Sadece sıfırlamak isterseniz, ayarlardan Windows'u sıfırlayın.

Belki bu ayar açıktır, açıksa kapatın.

Denetim Masası > saat ve bölge > bölge > yönetimsel > sistem yerel ayarını değiştir > beta yazan yerin tikini kaldırın.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.
Resimlerde gözüktüğü gibi bazı ikonlar kare kutu şeklinde gözüküyor (Wi-Fi kısmı-masaüstü sağ tık alanı-Discord sunucularındaki kategori ikonları-görev çubuğu sağ tık alanı). Bunun sebebi ve çözümü nedir bilen var mı nasıl düzeltirim bunu? Bu hata olduktan sonra Windows 10 güncellemesi de yaptı PC ama yine düzelmedi eksik dosya arama vs yaptım CMD üzerinden (YouTube'dan videolar izleyerek) çok can sıkıcı bir durum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Eki Görüntüle 1418126

Eki Görüntüle 1418127

Eki Görüntüle 1418128

Eki Görüntüle 1418129
sfc/scannow

Bunu denedim hocam işe yaramadı.
Selamunaleyküm, bu rehberi yapın ve bunları deneyin:

Olmaz ise, Windows yükleme aracı ile bu bilgisayarı yükselt derseniz yeni Windows kurulmuş olur. Daha temiz isterseniz, USB ile tekrar Windows kurun. Sadece sıfırlamak isterseniz, ayarlardan Windows'u sıfırlayın.

Belki bu ayar açıktır, açıksa kapatın.

Denetim Masası > saat ve bölge > bölge > yönetimsel > sistem yerel ayarını değiştir > beta yazan yerin tikini kaldırın.

Aleykümselam hocam işe yaramadı. En iyisi sıfırdan Windows'u kurmak olacak sanırım. İş yüküm hafiflediği zaman öyle yaparım en kötü ihtimalle çünkü yedeklenmesi gereken çok fazla dosyam var.

Hiçbir yöntem mi işe yaramadı? İsterseniz, Windows 10 aracı indirin ve bu bilgisayarı yükselt diyerek ve dosyaları koru diyerek uğraşmadan yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı